Problem z elektryka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
polaris20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 22:25
Lokalizacja: Sztetke
Kontakt:

Problem z elektryka

Post autor: polaris20 » pt paź 09, 2009 21:10

Siemano nie dawno zauważyłem, że mój golfik ma problem z elektryką.
Normalnie radio gra tylko kiedy przekręcony jest kluczyk w stacyjce jednak kiedy włącze światła awaryjne bez kluczyka radio również się włącza. Radio nie zapamiętuje zapisanych stacji, po każdym rozruchu jakby się resetuje ( nie widzi płyty cd). No i najważniejsze to dalsze problemy z rozruchem. Mimo wymiany aku auto z rana kręci w meeega zwolnionym tempie mniej więcej coś takiego łyyyyyyyyyyp łyyyyyyyyyyp a jak już sie nagrzeje to łyłyłyłyłyły.... golfik odpala za każdym razem jednak to zwolnione tempo rozrusznika dzień w dzień z rana mnie straszy.
Pozdro


[img]http://img190.imageshack.us/img190/6021/aaaaejf.jpg[/img]
[Gęba od ucha do ucha nowe audio gra i buczy]

Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: -=ren=- » pt paź 09, 2009 22:12

polaris20 pisze:Normalnie radio gra tylko kiedy przekręcony jest kluczyk w stacyjce jednak kiedy włącze światła awaryjne bez kluczyka radio również się włącza. Radio nie zapamiętuje zapisanych stacji, po każdym rozruchu jakby się resetuje ( nie widzi płyty cd).
źle podłączone radio...jakiś fachowiec na pewno to zakładał...
polaris20 pisze:No i najważniejsze to dalsze problemy z rozruchem. Mimo wymiany aku auto z rana kręci w meeega zwolnionym tempie mniej więcej coś takiego łyyyyyyyyyyp łyyyyyyyyyyp a jak już sie nagrzeje to łyłyłyłyłyły.... golfik odpala za każdym razem jednak to zwolnione tempo rozrusznika dzień w dzień z rana mnie straszy.
Pozdro
o tym to użyj szukajki na forum a na pewno znajdziesz rozwiązanie... klemy, albo brak masy, albo niesprawny rozrusznik, kiepskie połączenia wysokoprądowe, kable WN


vwlifestyle.pl
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości