dobry mechanik dla golfa w okolicach poznania ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Artur
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 19:23
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

dobry mechanik dla golfa w okolicach poznania ?

Post autor: Artur » pn sty 03, 2005 14:43

Czesc,

Z racji nowego roku postanowiłem kilka rzeczy jakie zrealizuje w tym roku :)
Dzisiaj rano zacząłem dzień od treningu ;), zero kawy - zdrowy tryb zycia
Ja zaczynam się dobrze prowadzić i postanowiłem, że mój Golfik też musi
Na początek chciałbym zeby ktoś go zdrowo przebadał. Jezdze nim od pazdziernika i oprócz wymiany oleju, paska i napinacza rozrządu oraz filtrów nic przy nim nie robiłem. Wymianę robiłem u znajomego który ma warsztat elektryczny

Mieszkam teraz w Poznaniu. Wiem że w mieście jest drogo. Może ktoś z Poznania lub spod Poznania poleci dobrego fachowca. Najlepiej specjalizującego się w Golfach. To mój pierwszy samochód i jeszce "nie słyszę" czy jest coś nie tak. Może ktoś z Was może mi polecićgodnego zaufania mechanika, dobrze też by było jakby nie był drogi

Z góry dzięki za pomoc


Arczi

mortas
Fuel is my Blood
Fuel is my Blood
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mortas » pn sty 03, 2005 17:56

No właśnie! Podepnę się chętnie! Ma się rozumieć że na mk II też mógłby się znać a już na 1.6 PN to by była bajka!


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47926]>>MOJA BYŁA LALECZKA<<[/url]
[url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_14129.jpg[/img][/url]

www.konstel.webs.com

Awatar użytkownika
dr Richie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: wt sty 04, 2005 00:31
Lokalizacja: Poznań, a od 4 lat Wągrowiec ;(
Kontakt:

Post autor: dr Richie » wt sty 04, 2005 01:31

Cześć wszystkim! Jestem tu nowy i widzę po tematach, że większość ludzi przesiadła sie z autobusów do VW lub też od zawsze (nawet z motorynką) jeździli z tatusiem do "mechanika" z byle czym. Heh... Jeżeli zaś chodzi Wam o mechanika z okolic Poznania, to mogę polecić 3 warsztaty. Pierwszy-Barański to spec od zawieszek (nie jakieś debilne supergleby) Poznań, ul. Fabianowo; drugi-Dolata(silniki, skrzynie, sprzęgła i cała reszta) Poznań ul. Popiela. Trzeci jest zdecydowanie droższy, ale wiem z dobrego źródła, że ludzie mu przywożą cichem części "w torbie" z Niemiec,także można u niego zamówić prawdziwe orygynały, a nie wersje na Polskę. Warsztat mieści się na Ławicy, w chwili obecnej nie pamiętam dokładnie nazwy ulicy, ale jak ktoś zechce, to mu wytłumaczę jak dojechac na miejsce.
Pozdrawiam!


był MK2 1.8 RP '89
jest MK3 1.8 ABS '92
here we go again...

(a tak na co dzień to Octavia II kombi 1.9 TDI 105PS)

Awatar użytkownika
dr Richie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: wt sty 04, 2005 00:31
Lokalizacja: Poznań, a od 4 lat Wągrowiec ;(
Kontakt:

Post autor: dr Richie » wt sty 04, 2005 01:32

Cześć wszystkim! Jestem tu nowy i widzę po tematach, że większość ludzi przesiadła sie z autobusów do VW lub też od zawsze (nawet z motorynką) jeździli z tatusiem do "mechanika" z byle czym. Heh... Jeżeli zaś chodzi Wam o mechanika z okolic Poznania, to mogę polecić 3 warsztaty. Pierwszy-Barański to spec od zawieszek (nie jakieś debilne supergleby) Poznań, ul. Fabianowo; drugi-Dolata(silniki, skrzynie, sprzęgła i cała reszta) Poznań ul. Popiela. Trzeci jest zdecydowanie droższy, ale wiem z dobrego źródła, że ludzie mu przywożą cichem części "w torbie" z Niemiec,także można u niego zamówić prawdziwe orygynały, a nie wersje na Polskę. Warsztat mieści się na Ławicy, w chwili obecnej nie pamiętam dokładnie nazwy ulicy, ale jak ktoś zechce, to mu wytłumaczę jak dojechac na miejsce.
Pozdrawiam!


był MK2 1.8 RP '89
jest MK3 1.8 ABS '92
here we go again...

(a tak na co dzień to Octavia II kombi 1.9 TDI 105PS)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości