na ssaniu i bez , obroty + wydech

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

na ssaniu i bez , obroty + wydech

Post autor: CIENKII » ndz paź 04, 2009 23:03

witam . . otóz mam pytanie ile obrotów ma NZ na ssaniu ? u mnie pokazuje raz 1500 raz 1700 jak odpalam po nocy . . drugie pytanie czy mozna jakos ,,przeczyscic' kata bo patrzac w niego po wyciagnieciu widze polowe przelotu a drugie poł zatkane ;/ wypłukac jakos czy w piecu jakims wypalic ? cos takiego czytalem i pytam jak i co . . nie chcial bym sie go pozbywac :jezor:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 04, 2009 23:32

z katem nie słyszałem, wywal go (sonda musi zostać w wydechu nie wiem gdzie ją masz w kacie czy bliżej silnika), wybij albo kup uniwersalny. A co do obrotów - nie wiem jakie powinny być, myślę że max 1200, ale jeśli na ciepłym silniku są ok to trzeba coś podregulować w zaworze reguljącym obroty na zimnym silnku żeby je zmniejszyć.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
reanimat
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 14:42
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: reanimat » pn paź 05, 2009 04:52

Tu masz informacje na temat obrotów na ssaniu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2c ... 90e21.html
co do regeneracji kat nic mi nie wiadomo, słyszałem natomiast że kata powinno się wymieniać a nie regenerować a to kosztowny interes



Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Post autor: CIENKII » wt paź 06, 2009 19:25

Paweł Marek,
trzeba coś podregulować w zaworze reguljącym obroty na zimnym silnku żeby je zmniejszyć

a gdzie to ,,cos'' moze sie znajdowac ;> ?

reanimat,
kata powinno się wymieniać a nie regenerować a to kosztowny interes
no własnie troche to kosztuje , a jeszcze nie słyszalem od zadnego znajmomego ,,kupiłem nowego kata''



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt paź 06, 2009 20:18



Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości