nie pali na 4 cylindrze golf IV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ARIAN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 16:53
Lokalizacja: warszawa

nie pali na 4 cylindrze golf IV

Post autor: ARIAN » ndz sty 29, 2006 21:20

Witam kolegów.Problem mój polega na tym ze jadąc około 10 min. czasem zachowuje się tak jakby nie palił na ostatnim cylindrze.Oczywiście zapala się także kontrolka CHEC.Cewkę wymieniłem na nową komputer zresetowałem i po tygodniu znów to się pojawiło.Jest to golf IV 1.6 77kw.Wcześniej wymieniłem już:zawór cyrkulacji spalin i przepustnicę(oczywiście w serwisie autoryzowanym S.Zasada).Zaznaczę że te objawy pojawiają się tylko zimą.Proszę o jakąś pomoc.



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » ndz sty 29, 2006 22:07

najlepiej zwrócic sie do serwisu na reklamacje usługi jak cos juz robiłes u nich podlacza waga i wszystko wyjdzie.

[ Dodano: Nie Sty 29, 2006 21:08 ]
znaczy vaga :D



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » ndz sty 29, 2006 22:41

ARIAN, po co Ci dwa tematy o tym samym?
No to wiesz jaki numer błedu wyskakiwał czy nie? Bo od tego trzeba zacząć.
Druga sprawa to musisz sobie poszukać dobrego mechanika (właśniwie elektryka, czy nawet elektronika samochodowego) a nie ASO, bo w aso wymienią Ci nawet dobre rzeczy (np wyskakuje bład jakiegoś czujnika bo kabelek jest odpięty - normalny człowiek pierwsze sprawdzi Ci ten kabelek, w ASO pierwsze wymienią Ci czujnik). Sam widzisz, że w ASO wymieniali Ci na pałe wszystko jak leci a usterka jak była tak jest dalej.


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz lut 12, 2006 15:22

z kontrolką scheck to są takie przeboje że nieraz niewiadomo oco chodzi umnie wykazuje brak sterowani oknem dachowym (szyber dach) i brak informacji z szyny automatycznej skrzyni biegów co ciekawe niemam w aucie ani jednego ani drógiergo?????!!!!!****



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 382 gości