Golf 3 zegary z obrotomierzem- problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Golf 3 zegary z obrotomierzem- problem

Post autor: maverik » sob lut 11, 2006 19:59

Witam
Mam maly problem
kupilem sobie sam obrotomierz zeby wstawic go do swojej tablicy ktora do tej pory miala zegar, rozebralem ja wyjalem zegar(szybkozlaczka) i wstawilem obrotomierz uzupelniajac plyte o styki obrotomierza i niestety obrotomierz nie dziala
efekt jest taki ze na obrotomierzu co okolo minute nastepuje "odswiezenie" wskazan i co ta wlasnie minute pokazuje on wlasciwe obroty a w pozostalym czasie "wisi", przy wyjeciu kluczyka szybko wraca do zera
czy ktos orintuje sie czy na plycie z oryginalnym zegarem trzeba wprowadzac jakies zmiany?
moze trzeba cos dolozyc lub usunac? a moze poprstu obrotomierz na tej plycie nie bedzie dzialal
dodam ze zegarek elektorniczny ktory tez wstawilem nie dziala poprawnie(swieci: =I lub -4 ), do tego przyciski zegarka tez nic nie robia



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » sob lut 11, 2006 21:19

Trzeba było najpierw to poczytać.



kwiatekt11
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 19:58
Lokalizacja: Lubaczów

Re: Golf 3 zegary z obrotomierzem- problem

Post autor: kwiatekt11 » sob lut 11, 2006 21:48

maverik pisze:Witam
Mam maly problem
kupilem sobie sam obrotomierz zeby wstawic go do swojej tablicy ktora do tej pory miala zegar, rozebralem ja wyjalem zegar(szybkozlaczka) i wstawilem obrotomierz uzupelniajac plyte o styki obrotomierza i niestety obrotomierz nie dziala
efekt jest taki ze na obrotomierzu co okolo minute nastepuje "odswiezenie" wskazan i co ta wlasnie minute pokazuje on wlasciwe obroty a w pozostalym czasie "wisi", przy wyjeciu kluczyka szybko wraca do zera
czy ktos orintuje sie czy na plycie z oryginalnym zegarem trzeba wprowadzac jakies zmiany?
moze trzeba cos dolozyc lub usunac? a moze poprstu obrotomierz na tej plycie nie bedzie dzialal
dodam ze zegarek elektorniczny ktory tez wstawilem nie dziala poprawnie(swieci: =I lub -4 ), do tego przyciski zegarka tez nic nie robia
trzeba było całe zegary zmienic bo te mogą byc nie przystosowane pod obrotek choc po paru przerobkach powinien działac ale ja Ci nie pomoge



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » sob lut 11, 2006 23:58

bongo pisze:Trzeba było najpierw to poczytać.
tak sie sklada ze czytalem to wczesniej ale4 niestety tam nie ma wyjasnienia mojego problemu

wlasnie niechcacy rozwiazalem go sam, wydaje mi sie ze licznik z zegarem ma jakas stala czasowa podana na zegar ktora wynosi okolo 1min, zauwazylem za jak wcisne przycisk do ustawiania zegara to obrotomierz zaczyna dzialac, nie jest to do konca normalne dzialanie ale przynajmniej sie rusza, robi to troche drzacym krokiem ale widac wskazania i mysle ze nawet nie klamie

jutro wywalam ten obrotomierz i zakladam spowrotem zegar i prawde mowiac chyba sobie odpuszcze wymiane

ale tak czy inaczej ciagle czekam na sugestie



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pn lut 13, 2006 11:29

Wymień całą szafę, czyli przede wszystkim płytę głóna licznika, takie sztukowanie na dłuższą metę do niczego dobrego nie prowadzi. No chyba że jesteś aż tak dobrym elektronikiem i nie masz co robić :-)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 445 gości