Przestały działać elektryczne szyby.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

calbaleth
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 18, 2007 14:18
Lokalizacja: Powiat Radomszczański

Przestały działać elektryczne szyby.

Post autor: calbaleth » pt wrz 25, 2009 15:51

Coś dziwnego mi się stało ostatnio, mam wersje GL mam centralny zamek z kluczyka elektryczne lusterka i elektryczne szyby, od początku gdy kupiłem miałem zepsuty mechanizm od strony kierowcy reszta sprawna, od jakiegoś czasu coś się zaczęło dziwnego dziać, otóż szyby raz działały a raz nie. I to nie jedna bądź druga ale wszystkie na raz, raz działały a raz nie. Zauważyłem że jest tak że jak działają wszystkie to po wyłączeniu zapłonu i ponownym jego włączeniu już nie działają. Ponadto coś jest nie tak z światłem w kabinie, otóż jest przełącznik 0/1 oraz przy otwieraniu drzwi jak w każdym aucie, a u mnie jest tak że po zamknięciu drzwi przy włączonym świetle na otwieraniu, światło się i tak pali a gaśnie dopiero po tym jak przekręcę kluczyk w stan zapłonu tak jakby to miało coś z tym wspólnego. Poprzedni właściciel coś przekombinował z tą instalacją elektryczną. Auto mam od pół roku.



enesen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 15:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przestały działać elektryczne szyby.

Post autor: enesen » pt wrz 25, 2009 16:52

światło gaśnie po przekręceniu kluczyka dlatego że tak to jest zrobione, żebyś w nocy mógł włożyć kluczyk do stacyjki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 280 gości