Taki dziwny problem z Golfem V

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Bad_Boy
Go Hard Or Go Home...
Go Hard Or Go Home...
Posty: 207
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 11:50
Lokalizacja: Mazowieckie / Lubelskie

Taki dziwny problem z Golfem V

Post autor: Bad_Boy » czw wrz 24, 2009 19:18

Witam! Koledzy mam takie pytanie do Was. Kupiłem niedawno używanego Golfa V 1.9 TDI, chodzi mi głownie o światło cofania.. wrzucam bieg wsteczny i świeci na czerwono.. żarówka jest normalna czy tu chodzi klosz jaki jest? Czy możliwe że światło było zbite i założono klosz jakiejś wersji amerykańskiej?
Ostatnio zmieniony pt wrz 25, 2009 14:10 przez Bad_Boy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
krzychu195
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: czw paź 19, 2006 13:51
Lokalizacja: WGS
Kontakt:

Post autor: krzychu195 » czw wrz 24, 2009 19:32

Daj zdjęcia tych lamp...



Awatar użytkownika
Tomek
_
_
Posty: 1382
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 22:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Tomek » czw wrz 24, 2009 19:32

tak jak mowisz lub....
po uderzeniu auta w tył jakiś magik podłączał lampy, czasami sie sieczka w kablach robi....


[...]Mam dwie kreski, - no to masz słaby zasięg

Awatar użytkownika
Bad_Boy
Go Hard Or Go Home...
Go Hard Or Go Home...
Posty: 207
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 11:50
Lokalizacja: Mazowieckie / Lubelskie

Post autor: Bad_Boy » czw wrz 24, 2009 19:43

Kolego to zdjęcie lampy tylnej. Żarówka jest biała a gdy wrzucam wsteczny pali się na czerwono, czy w kloszu możliwe by była jakaś wkładka ? czy to bardzo możliwe że jest to klosz od wersji zza oceanu ? .. sam już nie wiem :(

Obrazek
Ostatnio zmieniony czw wrz 24, 2009 19:43 przez Bad_Boy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Misiek_B
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: sob sie 27, 2005 14:47
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Post autor: Misiek_B » czw wrz 24, 2009 19:51

Bad_Boy pisze:czy to bardzo możliwe że jest to klosz od wersji zza oceanu
A co na lampie pisze jak jest E w kółeczku to europejczyk jak DOT to za oceanu :helm:
A tak pozatym czy czasem w mkV wsteczny nie jest w tej czesci lampy co jest na klapie z prawej strony :bajer: Bo w tej ze zdjecia stop mijania i kierunek jest


[b][size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=106888]Mój czerwony Golfik[/url][/size][/b]

Zapraszam vw maniaków z podkarpacia równiez na forum - http://www.vag-podkarpacie.pl

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Post autor: doggie » czw wrz 24, 2009 21:02

Bad_Boy, to jest prawy skrajny klosz - wnim jest kierunkowskaz natomiast obok na klapie jest światło cofania a po lewej stronie na klapie jest tylne przeciwmgielne



Awatar użytkownika
Bad_Boy
Go Hard Or Go Home...
Go Hard Or Go Home...
Posty: 207
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 11:50
Lokalizacja: Mazowieckie / Lubelskie

Post autor: Bad_Boy » czw wrz 24, 2009 21:49

mettenos pisze:Bad_Boy, to jest prawy skrajny klosz - wnim jest kierunkowskaz natomiast obok na klapie jest światło cofania a po lewej stronie na klapie jest tylne przeciwmgielne
tak tak wiem właśnie patrzyłem i żarówka normalnie świeci na biało bo byłem niedawno w garażu, natomiast nie wiem czy trzeba wymieniać teraz całe światło (klosz) by normalnie mieć te białe na wstecznym..



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Post autor: doggie » czw wrz 24, 2009 22:04

Bad_Boy pisze:
tak tak wiem właśnie patrzyłem i żarówka normalnie świeci na biało bo byłem niedawno w garażu,


natomiast nie wiem czy trzeba wymieniać teraz całe światło (klosz) by normalnie mieć te białe na wstecznym..
czegoś tu nie rozumiem - raz piszesz że sprawdziłeś i świeci na biało a za drugim razem pytasz czy wymieniać klosz żeby świeciło na biało - wsteczny jest na klapie po prawej (pasażera) stronie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości