Katastrofa> blacharz- lakiernik - ŁÓDŹ - foty komory siln

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Katastrofa> blacharz- lakiernik - ŁÓDŹ - foty komory siln

Post autor: hyper74 » pn lut 06, 2006 14:00

w piątek doszło do .... Katastrofy.... jadąc ulicą z pierwszeństwem przejazdu zostałem potraktowany cofającym LUBLINEM wyjeżdzającym z ulicy podpożądkowanej.... palant nie zauważył a chciał szybko wyjechać z ulicy bo wiechał nie tam gdzie trzeba.... rozumiecie ... nie patrzył ... i cofał tak ze 30km/h... ja miałem może 50km/h bo dopiero wjechałem w tą ulice... wbil mi się w praedni błotnik ( prawy ) poszło troszke blachy... błotnik jest płaski koło skrzywione opona przecięta .. zderzak , atrapa i obie lampy potłuczone... przedni pas i wzmocnienie... maska i drugi błotnik ( wyrwany przez maske... maska tak z 5 cm przesunięta .... uszkodzone poszycie komory silnika i amortyzator... wachaczowi też cię dostało.... a teraz zaczęła się walka z PZU bo kolo miał w PZU ubezpieczenie.... potrzebuje namiary na warsztaty w ŁODZI które dobrze robią ( i te co bezgotówkowo i te co gotówkowo ) jeszcze foty wstawie jak porobie.... czekam na waszą pomoc.... Trzymajcie się ....
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 21:19 przez hyper74, łącznie zmieniany 1 raz.


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pn lut 06, 2006 16:03

Jak byś był w pobliżu to bym pomógł



Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » pn lut 06, 2006 16:09

dzięki za dobre chęci....nie wiem czy dadzą mi szkodę całkowitą czy dadzą mi 1000pln jak mówił w PZU złamas taki jeden... a jak mi warsztat wystawi 2000 to ja muszę zapłacić a oni ( PZU ) się ustosunkuje... i może odda a może nie...


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn lut 06, 2006 17:08

sądząc po uszkodzeniach to na 99% bedzie z tego szkoda całkowita.....



Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » pn lut 06, 2006 18:46

wrzuc fotki tro ocenimy



pepo7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 16:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: pepo7 » pn lut 06, 2006 19:07

Witam ! Lakiernik w miare dobry jest na Tymienieckiego wjazd od Kilińskiego w strone
Przędzalnianej za parkiem po prawej strony zresztą szyld jest to zobaczysz a drugi jest
w przeciwnym kierunku wjazd przez małą stacyjkę benzynową(Tymienieckiego-między Kilińskiego a Sienkiewicza) wydaje mi się , że serwisują
też VW koles się tam wybiera bo podobno są przystęni. Naj lepiej poszukaj na wylotka z miasta ceny niższe bo lokalizacja tańsza gdzieś na Wiskitnie jest dobry lakiernik ale nie mam pojęcia gdzie może popytaj na miejscu napewno ktoś wie i na Pomorskiej jest byłe z kolegą
wiosną nr 256 chyba zresztą cos takiego widac z drogi .Pozdro i powodzenia .

Wiem co to miejski ruch mieszkam w samym centrum .


lubie wiedziec co mam i czym jadę
GG 6546710
GOLFIK MK III 1.8 ADZ + LPG
Passata B5 1.6 AHL+LPG

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » pn lut 06, 2006 19:54

wrzuć fotki, ocenimy jakie szkody i cos pomożemy.
ja keidyś psu jak mi kolo w maree ojca wiejachł poszedłem na cos takiego ze lakiernik wystawiał rachunek i oni sie z nim rozliczali bezgotówkowo, niby sie na tym nic nie zarobi ale i nie straci, a szkód było w sumie na 4 tysiace:) też mi kolo w taki sam sposób wjechał, tyle ze starym żukiem , a toto stalowe ku...estwo i jak przygrzmocił to aż si epoduszki otworzyły...


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » pn lut 06, 2006 20:01

hyper74 pisze:dzięki za dobre chęci....nie wiem czy dadzą mi szkodę całkowitą czy dadzą mi 1000pln jak mówił w PZU złamas taki jeden... a jak mi warsztat wystawi 2000 to ja muszę zapłacić a oni ( PZU ) się ustosunkuje... i może odda a może nie...
Jak nie orzekną szkody całkowitej i będą kombinować z wysokością odszkodowania idź na bezgotówkę... Zapłacą za robotę co do grosza...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Post autor: zajac » wt lut 07, 2006 01:14

no powiedz ze ciebie kupa obchodzi ze koszt naprawy przewyzsza wartosc auta i ze ty chcesz miec auto w takim stanie w jakim miales i chcesz naprawe bezgotowkowa



Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » pt lut 10, 2006 14:06

witajcie... oto foty... wiem że jest wyrwany kielich amora... fartuch... podłużnica....eeeee sami oceńcie....


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
fuks
GTi Edition
GTi Edition
Posty: 248
Rejestracja: pt lis 12, 2004 21:39
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: fuks » pt lut 10, 2006 14:15

po fotach widac ze szkoda calkowita. jak podluznica naruszona to przewaznie daja szkode.
Wiec niemartw sie bo jeszcze na tym zarobisz :)
pozdro


[img]http://img407.imageshack.us/img407/351/gtifu1.jpg[/img]
48% mlodziezy jest szczesliwa, reszta nie ma na narkotyki

Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » pt lut 10, 2006 14:42

no tak ... całkowita ale co dalej... robić go... ja bardzo bym chciał nim jeździć ... jak pies choryje to się go leczy a nie usypia.... czyą nie... więc co robić dalej...za jakiś czas przyjdzie na oględziny jak mam gadać... bezgotówkowo... gotówkowo...kasacja... jak to jest... jak liczą ...


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » pt lut 10, 2006 14:58

hyper74 pisze:no tak ... całkowita ale co dalej... robić go... ja bardzo bym chciał nim jeździć ... jak pies choryje to się go leczy a nie usypia.... czyą nie... więc co robić dalej...za jakiś czas przyjdzie na oględziny jak mam gadać... bezgotówkowo... gotówkowo...kasacja... jak to jest... jak liczą ...
zalezy jak bardzo chory,

niech wyceni zobaczysz sumke i ocenisz gdzie sie bardz9iej oplaca. pierw pojedzic do mechanikow, blacharzy i lakiernikow i popytaj ile by kosztowala naprawa.

jesli kolo z ubezpieczalni powie wieksza kwote to bierz gotowke jak powie pare groszy to bezgotowkowo



Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » pt lut 10, 2006 15:03

hyper jak pojedziesz do ubezpieczalni to wpisz w papierki w uszkodzonych elementach coś takiego: "możliwość wystąpienia szkoda całkowitej" i jeszcze dokładnie wszytko opisz co się zepsuło przy przednich kołach, czyli np przednie zawieszenie, układ jezdny !

:pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 510 gości