1/2 FIS na pełen FIS

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

AJM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt maja 19, 2009 17:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

1/2 FIS na pełen FIS

Post autor: AJM » pn wrz 21, 2009 21:41

Czy istnieje mozliwosc przerobienia zegarów z 1/2 FIS na pełen FIS? Czy jest mozliwy taki myk zeby zamienic mały wyswietlacz na duzy nie zmieniając zegarów? Czyli zegary zostaja te same tylko podmiana wyswietlacza. Nie mam zielonego pojecia jak sa zbudowane zegary w mk IV, nigdy ich nie rozbierałem dlatego wole głupio zapytac niz sie na cos nie potrzebnie napalić. A po drugie, czy jest ktos w stanie właczyc funkcje powitania i zasiegu km w 1/2 FIS? Najlepiej jakby ktos był z kuj-pom i słuzył pomocą :okej: bo ja niestety nie mam do tego sprzetu a przydałby sie taki gadzet :grin:



Awatar użytkownika
Oli
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:02
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: Oli » pn wrz 21, 2009 22:05

AJM pisze:Czy jest mozliwy taki myk zeby zamienic mały wyswietlacz na duzy nie zmieniając zegarów?
myślę że nie bo w swoich zegarach
większość kontrolek masz "fizycznie oddzielnie" a w FIS wszystkie się wyświetlają w górnym segmencie a za to odpowiada moim zdaniem oprogramowanie
wielkość wyświetlaczy jest inna

przywitanie na 1/2 FIS nie da rady rkm nie we wszystkich


[b]148KM/326Nm[/b]

AJM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt maja 19, 2009 17:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: AJM » pn wrz 21, 2009 22:20

Oli pisze:rkm nie we wszystkich
Tak wiem, coś wyczytałem, ze kwestia tego czy jest immo 2 czy immo 3. Niestety ja nie wiem co mam, nigdy zegarów nie wyciągałem. Jest jakiś inny spobó na okreslenie tego? OD któregoś roku szły juz immo 3?



Awatar użytkownika
paczu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: sob lut 17, 2007 13:31
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: paczu » wt wrz 22, 2009 16:19

odpowiedź znajdziesz TU



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości