zawory czy popychacze a może jeszcze coś innego?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sakuratorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 20:42
Lokalizacja: okolice Krosna

zawory czy popychacze a może jeszcze coś innego?

Post autor: sakuratorek » pt wrz 18, 2009 20:43

Witam kolegów
Kilka tys temu z silniki zaczęły dochodzić stuki no a teraz jest coraz gorzej, obstawiałem ze to zawory ale pojechałem do mechanika dla pewności. No i stwierdził ze to popychacze ale pojechałem do drugiego no a ten ze to zawory. W/w dźwięk wyraźnie pojawia się zawsze gdy silnik zostanie przyduszony i delikatnie gdy się przyspiesza. silnik to 1.8 benzyna z 94r, kodu silnika nie pamiętam. zamieszczam 2 filmiki na których silnik został obciążony aby ukazać ten problem. Jaki by był przewidywalny koszt takiej "przyjemności" no i jakiej firmy polecacie części?




z góry dziękuję


TDI-To Dopiero Idzie

kawowy19
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: pt sty 20, 2006 20:13
Lokalizacja: Złotów
Kontakt:

Post autor: kawowy19 » sob wrz 19, 2009 08:23

klepie jak diesel....moze faktycznie popychacze



frytek43
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pn gru 12, 2005 10:04
Lokalizacja: Jastrzebie zdrój
Kontakt:

Post autor: frytek43 » pn wrz 21, 2009 05:43

Witam podpinam sie do pytania tylko mi chodzi na wolnych obrotach na 3 cylindry przy w 2000 na 4, ale dzwiek. przy odpalaniu palni normalne tylo ze jest kaie zjawisko jak gdyby bykrecona byla swieca i nie maiła kompresji na jednym garze? czy maiał ktos z tym do czynienia???? pytam bo nie wiem od czego zaczac. Dzis zmierze cinienie na cylindrach!! ale co to moze byc panewka, zawory????

[ Dodano: Pon Wrz 21, 2009 09:51 ]
Witam diagnoza postawiona strzeliła uszczelka pod glowica miedzy 1a2 cilindrem :)


Jezeli pomoglem daj punkt:)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości