Silnik działa jak na wstecznym???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

muero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 10:15
Lokalizacja: Warszawa

Silnik działa jak na wstecznym???

Post autor: muero » czw wrz 17, 2009 10:23

Koledzy;d



Wiem ze z diagnostyka wirtualna moze byc ciezko ale nurtuje mnie to wiec najpierw poznam wasze opinie, bo zanim pojade do warsztatu to minie troche czasu.


A wiec problem pojawił sie jakis czas temu, kiedy jade praktycznie na kazdym biegu powyzej powiedzmy 2,5 tyś obrotów słychac dziwny dzwiek, który mozna porównac do tego który to słychac kiedy jedziemy na wstecznym. Słychac to troche jakby spreżarka sie właczała z tym ze nie mam sprezarki:) w moim golfie 1,4;d.
Dodam ze od czasu kiedy zaczeło byc to slyszalne praktycznie nie jedziłem samochodem.
Moze warto było by zwrocic uwage na fakt ze jakis czas temu byłem na wymianie oleju w skrzyni, mechanik powiedział ze trzeba wymienic uszczelniacz wybieraka, a doraznie dolał oleju, moze to ma zwiazek? niski poziom oleju? ale sprawdzałem i byll praktycznie pod korek...
Mam nadzieje ze to niee cała skrzynia? Jak myslicie?

Bede wdzieczny za wszelkie porady

Pozdro
Ostatnio zmieniony czw wrz 17, 2009 10:35 przez muero, łącznie zmieniany 1 raz.



wawel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: pt sty 30, 2009 10:30
Lokalizacja: opolskie

Post autor: wawel » czw wrz 17, 2009 10:58

Odgłosy jakie opisujesz na pewno pochodzą ze skrzyni biegów.Moim zdaniem mechanik wlał Ci zły olej(jeżeli zaczęło się to dziać zaraz po dolaniu oleju).Ale trudno to jednoznacznie stwierdzić,może przed dolaniem było go po prostu zbyt mało i skrzynia miała złe smarowanie,co mogło spowodować jej uszkodzenie.



Awatar użytkownika
Brzechu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 22:49
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Brzechu » czw wrz 17, 2009 12:00

U mnie mam podobnie i to skrzynia.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=155251]MÓJ GOLF[/url]
[img]http://img160.imageshack.us/img160/5822/clok2qu4.jpg[/img]

muero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 10:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: muero » czw wrz 17, 2009 13:03

tak, słychac tylko praktycznie jak sie jedzie
a jezeli to skrzynia to co? jezdzic z tym az sie do konca nie rozwali czy jechac do mechanika?

Czy to po prostu bedzie tak słychac i tyle..?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 415 gości