Demontaz deski rozdzielczej w IV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Magnus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 19, 2008 21:00
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Demontaz deski rozdzielczej w IV

Post autor: Magnus » sob wrz 12, 2009 23:34

Witam. Mam zamiar w niedlugim czasie zabrac sie za deske rozdzielcza w moim aucie. Wiem ze cos bylo kiedys grzebane tam gdyz deska jest niedopasowana w 100% tak jak powinna siedziec. Element deski ktory jest przy szybie czolowej skrzypi i trzeszczy na nierownosciach- podejrzewam ze sa tam jakies zaczepy i deska nie jest dobrze wsunieta.deska tak jakby nawet opierala sie o szybe czolowa.

Mam prosbe do Was o jakies porady na co uwazac i czy bedzie mnie to kosztowalo duzo pracy i nerwow?
Ze zdemontowaniem kierownicy airbagow i osprzetu radia i klimatroniku nie bede mial raczej problemow.
Martwia mnie kratki wentylacyjne-ich polaczenia z deska i licznik i ukryte mocowania deski.

Jesli ktos bedzie mial jakas foto-porade jak siedzi deska to bardzo bym prosil o pomoc.

aha mam tez pyatanie czy deske trzymaja tez 2 sruby ktorych lepki widac pod szyba czolowa pod podszybiem od zewnetrznej strony auta.sruby te sa chyba na wysokosci kierownicy i airbagu pasazera.



Awatar użytkownika
pawex
Golfiarz
Golfiarz
Posty: 173
Rejestracja: sob mar 11, 2006 23:56
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Demontaz deski rozdzielczej w IV

Post autor: pawex » ndz wrz 13, 2009 00:19

Magnus pisze:Mam prosbe do Was o jakies porady na co uwazac i czy bedzie mnie to kosztowalo duzo pracy i nerwow?
tutaj coś było a tutaj bardziej szczegółowo :grin:
Cierpliwości życzę :jezor: pozdrawiam



MKool
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: wt mar 27, 2007 21:22
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: MKool » ndz wrz 13, 2009 11:02

Magnus pisze:Martwia mnie kratki wentylacyjne-ich polaczenia z deska i licznik i ukryte mocowania deski.
Kratek wentylacyjnych nie trzeba wyjmować, połączenia tuneli wentylacyjnych są tylko stykowe więc nie będzie problemu z tym.
Licznik musisz wyjąć bo za licznikiem znajduje się śruba, którą trzeba odkręcić - licznik trzyma się tylko dwoma śrubkami, które znajdują się pod nim.
Ukryte mocowanie jest tylko za licznikiem, resztę mocowań po zdemontowaniu plastyków na pewno zauważysz.

Magnus pisze:czy deske trzymaja tez 2 sruby ktorych lepki widac pod szyba czolowa pod podszybiem od zewnetrznej strony auta.sruby te sa chyba na wysokosci kierownicy i airbagu pasazera
Tych dwóch śrub nie musisz odkręcać, nie trzymają one bezpośrednio deski.



Magnus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 19, 2008 21:00
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Post autor: Magnus » wt wrz 15, 2009 22:44

to dziekuwa wielka Panowie:) za demonterke biore sie za jakis 1 moze 2 tygodnie.Jak bede mial wiecej czasu przy demontazu to zrobie fotoporade.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 383 gości