Kilka problemów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
gruby1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 17:11
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Kilka problemów

Post autor: gruby1987 » pn wrz 14, 2009 15:23

Mam kilka problemów i klika pytań może ktoś z was mi pomorze
1. Czy można malować zaciski bez ściągania ich z tarczy ?
2. Dziwne dźwięki wydobywają się podczas rozpędzania auta czyli wbijam auto na obojętny na który bieg dodaje gazu i nagle słyszę przez kilka sekund dziwny dźwięk wydobywający się z tylu auta po stronie kierowcy co to może być ????
3.Wymieniłem tylne światła na lexusy po czym przestało mi działać 3 światło stopu jak podpinam stara lampę to 3 światło stopu działa
4. Mam tez problem z Xeonami podczas zapalania ich czasem zdarza sie że restartuje mi wszystkie liczniki :/
5. Problem ze stanem paliwa za każdym razem inaczej mi wskazuje stan paliwa raz mam więcej raz mam mniej :/
Ostatnio zmieniony pn wrz 14, 2009 15:34 przez gruby1987, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » pn wrz 14, 2009 15:41

1. Pewnie można, ale nie wiem czy jest sens bawienia się w oblepianie wszystkiego dookoła taśmą lub gazetą. IMO, lepiej zdjąć.
2. Opisz jakoś ten dźwięk - świst, stukot czy co? Bo ciężko coś powiedzieć.
3. Trzecie światło masz oryginalne czy jakieś diodowe? Ja założyłem sobie taki "super" diodowy stop, to gasł mi po wrzuceniu wstecznego. Nie wiem.
4. ----
5. ----



Awatar użytkownika
gruby1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 17:11
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: gruby1987 » pn wrz 14, 2009 16:12

coś jak by coś się ocierało o siebie , sprawdzałem czy tłumik nie spadł z jakiegos zaczepu ale wszytko jest okey
A 3 światło Stopu jest Na żarówki (oryginalne VW)
Ostatnio zmieniony pn wrz 14, 2009 16:52 przez gruby1987, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
czarnykurczak
_
_
Posty: 1919
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: czarnykurczak » pn wrz 14, 2009 18:06

Ksenony to jakiś sh*t z allegro? Wydaje mi się, że powodują solidny spadek napięcia.

Pływak w baku się zaśmiecił?


Malina :wub: Kiedyś sobie jeszcze kupię MK4...
Śmieć

Awatar użytkownika
gruby1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 17:11
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: gruby1987 » pn wrz 14, 2009 22:54

Xenony nie zostały kupione na allegro tylko ze sklepu kosztowały mnie sporo :/ sam mi moj elektryk polecał , a jak się dostać do pływaka ? czy mozna to zrobic samemu ?



pcbol329
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: czw mar 08, 2007 22:25
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

problemy...

Post autor: pcbol329 » pn wrz 14, 2009 23:29

ksenony żrą strasznie dużo prądu. jeśli ci kasuje liczniki to znaczy że twój akumulator nie daje im rady (najprawdopodobniej masz stary, czy się mylę??)
Jeśli chodzi p pływak to jest w baku. Podnosisz tylną kanapę, wykładzinę bagażnika i pod nią jest dekielek na 3 sruby. Odkręcasz wyciągasz pompkę paliwa razem z pływakiem i patrzysz czy się coś nie zabrudziło albo co gorsze nie przetarło


pcbol329

Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Zico63b » pn wrz 14, 2009 23:40

Z tym światłem już pisałem; spróbuj jeszcze podpiąć go bez podpięcia najpierw żadnej lampy, potem starej (tu, jak już wiemy działa) i na końcu z tą "Lexuską". Jeśli tylko przy tej nowej nie działa - to coś jest zrąbane w lampie, choć jako żywo, nie wiem co skoro sama daje światło stop :-k
Posprawdzaj i porównaj połączenia ścieżek lampy oryginalnej i tej nowej i z tego wysnuj wnioski; lub też wstaw szczegółowe fotki, takie by było widać połączenia - inaczej to wróżenie z fusów.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Yahoo [Bot] i 303 gości