Czy to sonda?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

winiar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw gru 08, 2005 00:26
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Czy to sonda?

Post autor: winiar » śr lut 08, 2006 13:29

Byl okres ze moj golfik palil mi ok 16l itrow benzyny, robilem analize spalin, podpinalem pod kompa i wszystko ok oprocz tego ze na kompie nie wykryto sondy. Potem odpiolem wtyczke od lamby przeczyscilem i wpiolem. Od tamtej pory palil 10 - 11 litrow. Teraz znowu spalanie mi podskoczylo nie wiem czy robic to samo czy poprostu dokladni tam pooczyszczac wszystko i sprawdzic.



Pikus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: śr sty 25, 2006 17:58
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Post autor: Pikus » śr lut 08, 2006 13:33

napewno to bedzie sonda skoro na kopie jej nie wykryto. Mozesz poczyscic stylki jezeli spalanie nie spadnie to wymienic sonde.



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr lut 08, 2006 13:41

A może znowu styki zasyfiały i dlatego są problemy ?? Skoro komp nie wykrywa sondy to tak jakby nie była podpięta. Przeczyść, sprawdź ile pali i jak znowu spalanie spadnie to będziesz wiedział co zrobić, jak spalanie nie spadnie to wymień sondę i jedź na kompa.



Awatar użytkownika
andrus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: andrus » śr lut 08, 2006 16:48

Sonda wymiana srednio zalecane co 100 tys. wiec moze miec juz swoje,jak masz auto sprowadzone z Raichu i na dotatek zagazowane choc nie koniecznie to sonda szmelc, tam napewno sondy nie wymienili nigdy.

pozdrawiam :)
winiar pisze: Teraz znowu spalanie mi podskoczylo nie wiem czy robic to samo czy poprostu dokladni tam pooczyszczac wszystko i sprawdzic.
Czysc i sprawdz jak raz pomoglo moze pomoze znow a jak nie to tak jak wyzej



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 281 gości