Nz problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Brzoza Krk
Turbo Inside
Turbo Inside
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 16, 2005 15:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nz problem

Post autor: Brzoza Krk » ndz wrz 13, 2009 00:24

Witam

może ktoś coś podsunie...

Z autem nie miałem żadnych problemów póki co , ostatnio wymieniłem rurę od kolektora i tą puszkę co był w niej kat został zastąpiony strumienicą. tłumikarz wstawił lambdę przed tą strumienicę i odkąd wyjechałem od niego jest problem:

samochód jezdzi i zapala normalnie ale podczas jazdy w korku i na zimnym i na ciepłym silniku przygasają wolne obroty. Spadają od 1000 do 500 i silnik strasznie szarpie. Co do innych objawów nie zauważyłem Moc jest, silnik wchodzi na obroty normalnie. Sonda jest podpięta wszystkie kabelki ok nic nie brakuje. Miesiąc wcześniej wymieniono olej kable kopułkę filtry i nie było problemu.

Ma ktoś jakieś sugestie co się mogło stać??
Ostatnio zmieniony ndz wrz 13, 2009 14:35 przez Brzoza Krk, łącznie zmieniany 1 raz.


T o M

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 13, 2009 00:30

Być może po odpręzeniu wydechu musisz wyregulować mieszankę śróbą regulacyjną na przepływce.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Brzoza Krk
Turbo Inside
Turbo Inside
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 16, 2005 15:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

czyli...

Post autor: Brzoza Krk » ndz wrz 13, 2009 00:32

Paweł Marek pisze:Być może po odpręzeniu wydechu musisz wyregulować mieszankę śróbą regulacyjną na przepływce.
Analizę spalin trzeba zrobić na stacji diagnostycznej?

[ Dodano: Nie Wrz 13, 2009 19:31 ]
tą wtyczką z 4 kabelkami od strony silnika, silnik pracuje ok, obroty nie falują czyli chyba jednak lambda i tu dwa pytania:

1. Jaką kupić i za ile?

2. czym grozi jazda z odpiętą wtyczką?


T o M

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości