[MK3] Pomóżcie! Czy skórzane kierownice...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

[MK3] Pomóżcie! Czy skórzane kierownice...

Post autor: briano » ndz sty 02, 2005 19:04

Były tylko w wersjach GT?? Jak to jest w tym wyposażeniem pisałem wam że mam na oku golfa 1.6 100KM i czy możliwe aby była w nim seryjnie kierownica skórzana?? nie widać oznaczeń gt ?? a i chyba karbon w środku ktoś dodał od siebie to chyba też nie było- chodzi o elementy deskii gałka??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony ndz sty 02, 2005 19:37 przez briano, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: Czy skórzane kierownice...

Post autor: briano » ndz sty 02, 2005 19:21

A pytam dlatego bo auto sprzedaje handlarz i nie wiem czy kierownica i gała nie jest zmieniona celowo czy da sie po tym zdjęciu stwerdzić czy nie jest za mocno scheblowana?? auto ma przebieg 113tys



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz sty 02, 2005 20:02

gała na 100% była zmieniona. karbon ktos sobie nalepił. kierownica niebyła raczej zmieniana. wersja 1.6 ze 100 konnym silnikiem była rzadsza i mogła mieć skorzaną kierownice, bo po zdjeciu widac nawet ze jest troche lepiej wysposazony ma np. 2 poduchy.

napisz, ktory to rok i jakie ma wyposazenie?



majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » ndz sty 02, 2005 20:48

no jak 1.6 100 KM to tylko GT. Co do kierownicy to mieszek jak i ręczny powinien być w skórze bo to chyba pakiet skórzany był. Sprawdź na wlepce w bagażniku i pospiuj kody wtedy będzie sie dało powiedzieć co toauto powinno mieć jak wyszło z fabryki. Wlepka jest na wewnetrznej stronie nkrawędzi bagażnika



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 344 gości