Zamek bagażnika , tylnej klapy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jawirax
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 306
Rejestracja: czw lut 19, 2009 13:56
Lokalizacja: Zielona Góra

Zamek bagażnika , tylnej klapy

Post autor: jawirax » wt wrz 08, 2009 12:46

Witam mam takie pytanie i problem, mój stary zamek,uległ uszkodzeniu , powód ktoś włamywał mi się do bagażnika ,chciałem kupić inny używany gdzieś na szrocie u mnie , ale zjeździłem wszystkie szroty i nigdzie nie było, kupiłem zamek na allegro - zamiennik, wszystko ładnie pasuje jak ulał,.i niczym się nie rożni od oryginału , jestem zadowolony, z tym że na allegro pisało że zamek ten pasuje do Golfa M K3 od 19919-1997 Roku ,ale nic nie pisało o centralnym zamku , wiec myślałem ze będzie śmigać.Problem leży w tym ze zamek teraz działa idealnie lecz bez otwierania centralnego, aby otworzyć muszę kluczykiem otwierać i zamykać. W starym zamku był miejsca na dwa cięgna , jedno to boczne drugie dolne na centralny , w nowym zamku nie ma tego na centralny , tego plastiku z wczepem na cięgno. Przypasowywałem, niby to można przełożyć bo wszystko takie same i pasowało, by , po za jednym, ze ten plastik okrągły z wczepem na centralny jest jak by średnicą większy aby wszedł w nowy zamek , pytanie co można z tym zrobić ? czy pilnikiem od środka przeszlifować na większą średnicę ?czy jest na to jakiś inny sposób ?bo nie chciałbym czegoś popsuć i chciałbym aby mi się zamek otwierał także centralnym a nie tylko na kluczyk.



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » wt wrz 08, 2009 15:44

Najlepiej to jakbyś fotkę wrzucił i pokazał o co się rozchodzi ... co ci uszkodzili a co nie ...



Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » wt wrz 08, 2009 18:39



Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości