I tak się leje woda do bagażnika i tak

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mariusz Hajduk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 20:08
Lokalizacja: Warszawa

I tak się leje woda do bagażnika i tak

Post autor: Mariusz Hajduk » wt wrz 08, 2009 15:37

Sprawdziłem, uszczelki w lampach tylnych nie są winne to kratka plastikowa która jest we wnęce bliżej zderzaka, ona ma po prostu straszne luzy...pewnie będzie trzeba zderzak zdjąć...z drugiej strony to samo ,ale czy udać się do mechanika czy do lakiernika od Volkswagenów sam już nie wiem, doradźcie co mam zrobić, i jak ktoś ma dobrego mechanika lub lakiernika to podajcie adres.....Bardzo proszę o pomoc...


Mariusz

Awatar użytkownika
pawex
Golfiarz
Golfiarz
Posty: 173
Rejestracja: sob mar 11, 2006 23:56
Lokalizacja: Sandomierz

Re: I tak się leje woda do bagażnika i tak

Post autor: pawex » wt wrz 08, 2009 17:06

Mariusz Hajduk pisze:Sprawdziłem, uszczelki w lampach tylnych nie są winne to kratka plastikowa która jest we wnęce bliżej zderzaka, ona ma po prostu straszne luzy...
Na Twoim miejscu szukałbym przyczyny gdzieś wyżej.. może sprawdź jeszcze raz lampy poczytaj sobie było na ten temat sporo tutaj i tutaj pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt wrz 08, 2009 17:11 przez pawex, łącznie zmieniany 1 raz.



Mariusz Hajduk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 20:08
Lokalizacja: Warszawa

sprawdzałem wszystko...

Post autor: Mariusz Hajduk » wt wrz 08, 2009 17:23

sprawdzałem.... tylko te cho...ne kratki ciekną i one przepuszczają wodę. Wydaje mi się ze są żle włożone...i na rantach przepuszczają wodę....co z ty m zrobić...???? pewnie wpuścić tam silikon, ale może ktoś zna jakiś warsztat zeby to ładnie zrobili..??????


Mariusz

Awatar użytkownika
pawex
Golfiarz
Golfiarz
Posty: 173
Rejestracja: sob mar 11, 2006 23:56
Lokalizacja: Sandomierz

Re: sprawdzałem wszystko...

Post autor: pawex » wt wrz 08, 2009 17:28

Mariusz Hajduk pisze:sprawdzałem.... tylko te cho...ne kratki ciekną i one przepuszczają wodę. Wydaje mi się ze są żle włożone...i na rantach przepuszczają wodę....co z ty m zrobić...???? pewnie wpuścić tam silikon, ale może ktoś zna jakiś warsztat zeby to ładnie zrobili..??????
było też coś o tych kratkach zerknij jeszcze tu



Mariusz Hajduk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mariusz Hajduk » wt wrz 08, 2009 17:51

coś tam jest , zastanawiam sie jak zrobił ze mu nie leci ta woda ale u niego problem był zupełnie inny u mnie definitywnie te kratki zawodzą na dodatek są za lużno...one chyba wyskoczyły z jakiś zaczepów na dodatek......wiecie coś na ten temat ???????
Ja już mam tego dosyć....


Mariusz

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 389 gości