Golf VR6 opinie porady

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dudek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 06, 2006 15:02
Lokalizacja: Zamość

Golf VR6 opinie porady

Post autor: dudek » pn lut 06, 2006 16:30

Witam!Zastanawiam się nad kupnem Golfa III VR6. Widziałem już golfa vr6 z zarżniętym silnikiem:dławił się na niskich obrotach, powyżej 140 km/h nie miał przyśpieszenia.Jeśli możecie to napiszcie:
ile pali (średnio, w mieście i na trasie)
czy jest problem z serwisowaniem? slyszalem ze aby wymienic pasek rozrzadu w golfie vr6 trzeba wyjac silnik bo miejsca nie ma aby sie do paska dostać
na co zwracać szczególną uwagę przy kupnie??
jakie są ogólne koszty ekspolatacji??w passacie B3 na nieoryginalnych częściach wychodzi tanio...
pozdrawiam
artur
sorki jesli temat juz był ale czas mnie nagli:(



Awatar użytkownika
Bart
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2241
Rejestracja: wt lis 22, 2005 18:49
Lokalizacja: Ostróda
Auto: SS2 TSI
Silnik: CDAA
Kontakt:

Post autor: Bart » pn lut 06, 2006 17:28

Jesteś nowy, więc dam Ci dwie rady:
1. Takie tematy to w dziale 'CHCĘ KUPIĆ AUTO'
2. Najpierw korzystaj z opcji 'SZUKAJ' ,jak nic nie znajdziesz to zakładasz nowy temat, było o VR6 i na pewno coś znajdziesz !
Pozdr. :pub:


:okej:

Awatar użytkownika
gibbon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob lis 19, 2005 10:57
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: gibbon » pn lut 06, 2006 21:32

Ja posiadam VR6 rok 95, jestem bardzo zadowolony z tego auta, pali bez problemow nawet tej zimy, wkreca sie zajebicie, a co do spalania to w granicach 9-14 litrow. Zeby spalil 14 to naprawde trzeba mocno gaz wciskac. Zastanawialem sie dlugi czas nad gazem, ale doszedlem do wniosku ze przy obecnym stosunku ceny gazu do paliwa to sie niezbyt oplaca, bo po pierwsze zeby to dobrze chodzilo to trzeba sekwencje a to koszt 3600 i wiecej, a po drugie co wacha to wacha! Naprawde sporo brykam tym autem ostatnimi czasy (od listopada 15 tysia) i gdybym jeszcze raz mial kupowac III to tylko VR6. Napomne tylko jeszcze o tym fajnym odglosie wkrecajacej sie na obroty V-ki... :grin: Co do wymiany paska rozrzadu to na pewno nie trzeba wyjmowac silnika, bo Niemcy raczej takich glupot by nie wmyslali, dostep jest zajebiscie maly ale jest.
Pozdrawiam!!!


www.luzaki.com

wara99

Post autor: wara99 » pn lut 06, 2006 23:56

trzeba rozpiąc skrzynie od silnika zeby rozrzad wymienic , i nie ma tam paska tylko jest lancuch z tzw ślizgaczami ,a wymienia sie go po 200 tys i jest zajebis... drogi .
A zeby kupic dobry egzemplarz to graniczy sie z cudem bo raczej dziadki tym nie smigają



Awatar użytkownika
lawrai
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:24
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: lawrai » wt lut 07, 2006 00:23

a powiedzcie mi tak szczerze ile wychodza opłaty na roczek za takiego vr6 ??


budujemy syncro :

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2741405&sid=7934459afb85f7d17f39e6aedb9f6af7#2741405

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » wt lut 07, 2006 00:47

wara99 pisze:trzeba rozpiąc skrzynie od silnika zeby rozrzad wymienic , i nie ma tam paska tylko jest lancuch z tzw ślizgaczami ,a wymienia sie go po 200 tys i jest zajebis... drogi .
A zeby kupic dobry egzemplarz to graniczy sie z cudem bo raczej dziadki tym nie smigają
czy aj wiem.. kumpel co swapuej Vry do roznych fuerk mowil ze 500 tsy mozna bez wymiany lancycha robic spokojnie! zreszta VW nawet eni zaleca wymiany nic nie slyszlaem o 200 tys chyab ze sie myle... po 2 wiesz iel pasek z napinaczami do nubiry kumpla kosztowal 1400zl!! a lancuhc do vra juz 800.. wiem ze to eni to co pasek za 100zl ale nei wymeiani sie go tak czesto ...

pzdr


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » wt lut 07, 2006 12:54

ale nie rzucaj sie na byle co kumpla znajomy tak zrobił a teraz klnie na czym świat stoi bo musiał kapitalke robić silnika a i nie jest to samo teraz jak przed
także co do kupna to radze ostrożnie podchodzić i poznać legende jakby co kto nim jeżdził itp.


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

vian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn paź 17, 2005 20:20
Lokalizacja: POZNAN

Post autor: vian » wt lut 07, 2006 14:56

HEJ, W POZNANIU JEST VR6 BARDZO LADNA - NAWET SIE ZASTANAWIALEM CZY BY JEJ NIE LYKNAC ALE... Z AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGOW... CO MYSLICIE O TYM MODELU, MA KTOS TAKA V-KE??



Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » wt lut 07, 2006 21:14

vian pisze:Z AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGOW
dla takiego motoru automat to kalectwo jestem tego zdania tylko manual daje pełną frajde z jazdy


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
lluukkaasss
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 631
Rejestracja: wt lut 21, 2006 00:19
Lokalizacja: WLKP

Post autor: lluukkaasss » pn kwie 12, 2010 13:34

A ja mam automat vr6 w mk3 to się może nieco wypowiem bo widzę ze niektórzy to piszą brednie nie z tej ziemi a vr6 w automacie nie jechali, spala mi na ciągle włączonym klima-troniku ok 16la nie jeżdżę jak emeryt ale tez go nie katuje... silnik w mega kondycji jeżdżony ciągle na 5w40 valvoline

wycie na obrotach ??
to chyba miałeś coś uszkodzone

mój pedał reaguje tak ze mogę zmienić bieg przy 2-3-4-5-6tys kiedy tylko chce zależy jak wcisnę i jak odpuszczę kwestia opanowania, jest jeszcze kick down czyli pełna moc, a tutaj krotki filmik mojego golfa...totalna seria bez dolotów stożków, tak jak fabryka dała

Ostatnio zmieniony pn kwie 12, 2010 13:36 przez lluukkaasss, łącznie zmieniany 3 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 256 gości