problemy z benzyna - obroty

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Golf_1991
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt sie 10, 2007 15:46
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Golf_1991 » ndz wrz 06, 2009 16:19

Mam gaźnik Pierburg ale nie napisane na nim nic więcej.. Dodam że jest to gaźnik jednogardzielowy...


Mój Golfik

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=150215

oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: oldstaszek » ndz wrz 06, 2009 20:44

Nie mam rysunku -ale...Masz dwie regulacje:powietrze - wkręt na duży śrubokręt i paliwo na mały śrubokręt(dawno to było i mogę nie pamiętać czy masz takie).Sprawa we wkręcie na mały śrubokręt - należy go troszkę wykręcić(1 obrót do dwóch).Zobaczysz czy będą wolne obroty(bywa że sam się dokręca).Masz elektrozawór - sprawdź czy działa tj czy przy włączaniu zapłonu stuka.
Jeżeli jest coś innego w tym gaźniku napisz - postaram się pomóc... :pub:


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 06, 2009 21:06

Pewnie masz jakiś rzadszy gaźnik solex czy zenith prawdopodobnie, albo został zmieniony. Tu masz stronkę z gaźnikami spróbuj odnaleźć albo daj fotki czy numery swojego. http://www.ruddies-berlin.de/vergaser.htm


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Genesis72
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 21:00
Lokalizacja: Czestochwa

Post autor: Genesis72 » pn wrz 07, 2009 09:17

Witam
Jak zdejmiesz filtr powietrza z gaznika to bedziesz mial sruby siesciokatne (jak je wykrecis to zdejmiesz gaznik z kolektota ssacego) i duze sruby krzyzakowe, ja je odrecilem i zdjalem pokrywe gaznika
pod podrywa jest plywak i dysze
u mnie paproch zatkal dysze



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 417 gości