reflektory do włoskiej atrapy - gdzie zdobyć?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tortuga
VW
VW
Posty: 130
Rejestracja: pn lis 28, 2005 18:05
Lokalizacja: Warszawa

reflektory do włoskiej atrapy - gdzie zdobyć?

Post autor: tortuga » ndz wrz 06, 2009 12:32

mam problem - nie do końca techniczny, ale żaden inny dział też nie pasował, żeby o to zapytać.

Mam atrapę z czterema światłami - większe, po zewnętrznej to światła krótkie i postojowe, a wewnętrzne to reflektory carello - światła długie. te właśnie reflektory do długich świateł rozszczelniły mi się i zaszły jakimś badziewiem - skorodował odblask i miałem już problem z przejściem okresowych badań technicznych.

problem w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć taki nowych reflektorów. wszystkie, jakie znajduję mają takie trzy blaszane uchwyty do mocowania do atrapy. tymczasem w moim przypadku te reflektory są wkładane do takich plastikowych "tub" i zamykane przykręcanym dekielkiem.

gdzieś wyczytałem, że to tak zwana "atrapa włoska". czy ktoś z Was mógłby mi nieco więcej na ten temat powiedzieć? bo do końca nie jestem pewien czego szukam. może ktoś wie gdzie takie lampy można kupić - bo z tym jest największy problem. badania techniczne wreszcie udało mi się zrobić na jakiejś mniej czepliwej stacji, ale rzeczywiście te zniszczone reflektory słabiej świecą.



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz wrz 06, 2009 12:35

szkoda ze foty niedales,moze cos by nakierowala



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » ndz wrz 06, 2009 12:37

Pierwszy raz słyszę o takiej atrapie. Na pewno nie jest to oryginał. Chyba najszybciej będzie Tobie zmienić grill na taki z dwoma reflektorami, albo z czterema, ale typowy VW.



albert1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw lis 29, 2007 21:11
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Post autor: albert1973 » ndz wrz 06, 2009 18:58

miałem cos takiego jak ty opisujesz -możesz wywalić to badziewie -lamp wewnętrznych nie dokupisz -a z oryginalnego ci nie będą pasować (inne mocowanie) -napisz na PW która lampa ci padła może gdzieś mam jedną dobrą



greg

Post autor: greg » ndz wrz 06, 2009 20:02

tortuga pisze:światła długie. te właśnie reflektory do długich świateł rozszczelniły mi się i zaszły jakimś badziewiem - skorodował odblask i miałem już problem z przejściem okresowych badań technicznych.
poszukaj w necie jest firma co regeneruje odbłyśniki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości