Problem z oświetlenie wnetrza golf VI pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

olej_87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 14:01
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Problem z oświetlenie wnetrza golf VI pomocy

Post autor: olej_87 » sob wrz 05, 2009 20:37

wiatam a wic jak w temacie jestem posiadaczem Golfa 4 z 1998 roku 5D 1.6 bez elektryki. to zaczynamy problem wygląda tak otwierajac drzwi kierowcy nie zapala mi sie oswietlenie wewnatrza auta po otwarci kazdych innych drzwi swiatełko sie zapla podobnie jest z dzwiękiem ktory ostrzega ze auto jest pozostawione na swiatłach. Aha po otwarciu pozystałych 3 drzwi swiatełko w drzwiach kierowcy zapala sie. Słyszałem o jakies diodzie w drzwiach auta typu 1n kupiłem taka rozebrałem drzwi ale tak owej nie znalazłem niestety jak bo moze mnie ktos dno niej pokierował to bym ja znalazł. widziałem jakas kostke pod liswa plastikowa przy dzwigni otwierania maski ale nic sie z niej nie wypieło wiec prosze o pomoc bo sam nie daje rady. Prosze o to aby jesli ktos zna sposób na moj problem zeby mi wytłumaczył krok po kroku co mam zrobic i jakie jeszcze moga byc problemy. jesli jest ktos w posiadani fotek to rowniez bym otym prosił. Odrazu pisze ze jeli ktos niechce pomuc to niech niepisze ze mam szukac bo szukałem juz 2 dni na forum i nic nie znalazłem z gory dziekuje i pozdrawiam ... Równiez staram sie pomagac



Luki987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw paź 16, 2008 11:49
Lokalizacja: Jordanów Śląski

Post autor: Luki987 » sob wrz 05, 2009 20:48




olej_87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 14:01
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Post autor: olej_87 » sob wrz 05, 2009 21:10

a co z ta dioda gdzie ona jest??



Luki987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw paź 16, 2008 11:49
Lokalizacja: Jordanów Śląski

Post autor: Luki987 » ndz wrz 06, 2009 09:35

Ta dioda niby jest gdzieś w wiązce na drzwiach ale ja też jej u siebie nie znalazłem, radziłbym sprawdzić najpierw mikro styk w zamku to pada najczęściej u mnie też był problem z tym włącznikiem .



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » ndz wrz 06, 2009 09:54

olej_87 pisze:a co z ta dioda gdzie ona jest??
tak na przyszlosc to dioda jest tu:

Obrazek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 471 gości