Prosba

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tommy117
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn lut 06, 2006 17:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Prosba

Post autor: tommy117 » pn lut 06, 2006 17:58

Witam chcialbym sie zapytac o moze banalne rzeczy jednak ja sie tak bardzo nie znam i liczylbym na pomoc. A wiec:
1. W trakcie zimy skonczyl mi sie plyn do wycieraczek, nie uzywalem ich przez to przez jakis miesiac. Ostatnio wlalem do pelna ale i tak nic nie leci. Podejrzewam ze to cos zamarzlo tam w srodku i dlatego nie chce leciec. Myle sie? I co z tym zrobic? Muszeczekac na odwilz poprostu czy moze cos innego?
2. W trakcie sciagania zderzeka tego na samym dole bylem zmuszony do usuniecia razem z nim plastikowej oslony wlotu powietrza. Czy moge tak jezdzic czy jednak oslona ta jest potrzebna?

Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam


ZARABIANIE PRZEZ INTERNET !!!

Wejdź na http://tommy.thc.fm.interia.pl/ i dowiedz się więcej!

Awatar użytkownika
andrus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: andrus » pn lut 06, 2006 18:05

1.A jak chcesz prysnac to slychac silniczek?Jak tak to zamarzlo.

2.Wydaje mi sie ze chyba tak,ale poczekajmy na inne opinie bo nie jestem pewnien, jesli nie sciagasz filtra powietrza to mozna bo filtr zatrzyma paprochy a we wlocie tez jest filtr staly oprocz tego (troche nie na temat)

pozdrawiam



Awatar użytkownika
JAFO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: śr paź 26, 2005 21:42
Lokalizacja: NLI N000 Warmia

Post autor: JAFO » pn lut 06, 2006 18:36

Jak już nalałes płyn, to po jakiejś jeździe powinieneś przez kilkanaście minut potrzymać silnik na wolnych obrotach, by ciepło z komory rozpuściło zamarznięty płyn.
Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to posprawdzaj silniczek pompki, jego zasilanie.



tommy117
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn lut 06, 2006 17:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: tommy117 » pn lut 06, 2006 21:30

Dzięki za pomoc panowie. Pozdrawiam


ZARABIANIE PRZEZ INTERNET !!!

Wejdź na http://tommy.thc.fm.interia.pl/ i dowiedz się więcej!

Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » pn lut 06, 2006 23:48

Ad 1. Sprawdz najpierw same dysze od spryskiwaczy. Ja ostatnio z tyłu wyjełem wszystko i się okazało że przytkało tylko dysze. Odepnij dysze i sprawdz czy z wężyków bez dysz będzie płyn leciał. jak zamarzły przewody to lód też łatwiej póści jak nie będzie dysz. Jak się okaże że po rozmrożeniu dysze dalej nie przepyszczają to wrzuć je do Kreta na godzinke i potem igiełką przepchaj. A jeśli padła ci pompka to też nie ma tragedi bo koszt nowej to około 20 zeta


Obrazek Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 275 gości