Wyważenie prawej półosi.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lukasss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt sty 31, 2006 22:39
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Wyważenie prawej półosi.

Post autor: lukasss » ndz lut 05, 2006 20:43

Witam kiedys mialem taki problem z tym odwaznikiem na prawej półosce. Pojechalem na wakacje w góry i akurat podczas wypadu mnie to dopadło. poprostu sie oderwalo od półosci i mialem bicie na kole nie dalo sie z tym jezdzic za szybko. Ale szczesliwie znalazlem jakiegos poczciwego mechanika, który poprostu odcial mi ten odwaznik. I tak bez zadnych wiecej problemów wrocilismy do domu. Na trasie chcialem zobaczyc czy jest jakas różnica bez tego badziewia i nie zauważyłem nic nawet przy 160 mk/h. Po przyjezdzie do domu wymieniłem całą półoske bo dowiedzialem sie ze nie da sie przymocowac z powrotem tego odważnika. Jak sadzicie mozna jezdzic bez tego???? Czy moze miec to jakies konsekwencje w dłuższym okresie. Bo przejechalm bez tego jakies 600 km i nie zauwazylem zadnje różnicy.



Awatar użytkownika
marcinb
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pn maja 02, 2005 10:05
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: marcinb » ndz lut 05, 2006 20:51

Też mi ten wynalazek odpadł i też go odciąłem. Do tej pory nie stało się nic złego



Awatar użytkownika
lukasss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt sty 31, 2006 22:39
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Post autor: lukasss » ndz lut 05, 2006 20:53

cholera czyli jednak niepotrzenie wymienialem cala półoske :-( na szczescie stara sobie zostawilem i jakby co to bedzie w zapasie ;-)



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » ndz lut 05, 2006 20:55

lukasss pisze:Po przyjezdzie do domu wymieniłem całą półoske bo dowiedzialem sie ze nie da sie przymocowac
No kas,pic na wode,musiałbyś chyba ze trzy setki na godzine lecieć żebyś coś poczuł.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości