Na benzynce nie ma wolnych obrotów na gaziku jest ok

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bartosz40
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt paź 25, 2005 19:16
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Na benzynce nie ma wolnych obrotów na gaziku jest ok

Post autor: bartosz40 » wt sty 31, 2006 20:53

Na benzynie nie ma wolnych brotów ale na gazie jest oki na benzynie jazda powyżej 2ooo obrotów jest ok ale jak stanę to obroty spadają i gasnie ma silnik PN i gażnik 2e ciśnienie 11,2 srednio poza tym reszta okej .
Pomocy dobrzy ludzie plizzz!!!!



HAWK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 02, 2006 19:19
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

Post autor: HAWK » ndz lut 05, 2006 14:45

miałem podobna sytuacje tylko po pewnym czsie wogle nie mogłem go uruchomić na benzynce a tylko na gazie palił a po przejeczaniu paru kilometrów jak sie silnik nagrzał to i na benzynce było oki!! Jednak sie okazało że to padnięty przepływomież w gazniku zajedz do gaznikowca tylko dobrego niech ci podłączy pod komputer i powinno mu pokazać błąd tak było u mnie w golfiaczu przynajmniej to powinno cie kosztowac ok 150- 200 zł



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » ndz lut 05, 2006 15:40

Miałem to samo w MKII silnik PN całkowity brak wolnych obrotów. Mechanik wyciagna gażnik i wyczyścił go dokładnie takili małymi wyciorkami wszystkie kanaliki. Był tak zapchany ze czysczenie spręzonym powietrzem nic nie dawało. Po tym zabiegu wszystko wróciło do normy. Powodem było paliwo złej jakosci i moja wina poniewaz wypaliłem cały zbiornik i pociagneło syf z dna baku.

Pozdrawiam


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości