Swap elektryki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
daro81
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 861
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:50
Lokalizacja: Gdańsk/Przodkowo
Auto: Golf 3 GTI, Karmann Ghia
Silnik: AQN
Kontakt:

Swap elektryki

Post autor: daro81 » ndz sie 30, 2009 21:29

Witam.Mam pytanko odnosnie swapowania elektryki :)
Otóz mam w toku projekt mk1,do ktorego swapuje silnik 2,0(9A) wraz z instalacja elektryczna kompletna.Zestaw pochodzi z passata b3(93r),ktory mial dosc bogate wyposazenie.
Moje pytanie dotyczy konkretnie usówania niepotrzebnej instalacji,mianowicie z instalacji z paska wyczepilem juz elektryczne szyby,szyber,lusterka i grzanie foteli bo nie chce miec tego w moim mk1.Pozostalo mi jescze troche.Chce teraz wypiac instalacje tempomatu oraz fabrycznego alarmu i tu rodzi sie moje pytanie czy jak wyczepie fabryczny alarm wraz ze sterownikiem to czy nie bede mial problemu z odpaleniem silnika juz w mk1??nie wiem czy ma immo chociaz na stacyjce nie bylo obraczki zadnej?? i czy wyczepienie instalacji od abs tez nic nie bedzie przeszkadzac??to samo z licznikiem bo w pasku jest juz na "sygnal" czy jak to sie tam nazywa,a ja robie z inna skrzynia na linke i inny licznik to czy wypinac instalke licznika czy cos mi sie przyda z niej??
z gory dzieki za odpowiedzi
Ostatnio zmieniony ndz sie 30, 2009 21:34 przez daro81, łącznie zmieniany 1 raz.


nisko,szeroko,szybko
https://www.facebook.com/pg/VWolfGarage/posts/?ref=page_internal

greg

Post autor: greg » ndz sie 30, 2009 22:22

daro81 pisze:hce teraz wypiac instalacje tempomatu oraz fabrycznego alarmu i tu rodzi sie moje pytanie czy jak wyczepie fabryczny alarm wraz ze sterownikiem to czy nie bede mial problemu z odpaleniem silnika juz w mk1?
nie będzie
daro81 pisze:i czy wyczepienie instalacji od abs tez nic nie bedzie przeszkadzac?
też nie będzie



Awatar użytkownika
daro81
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 861
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:50
Lokalizacja: Gdańsk/Przodkowo
Auto: Golf 3 GTI, Karmann Ghia
Silnik: AQN
Kontakt:

Post autor: daro81 » pn sie 31, 2009 15:09

greg Wielkie dzieki za pomoc :) pozdro :pub:


nisko,szeroko,szybko
https://www.facebook.com/pg/VWolfGarage/posts/?ref=page_internal

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości