xenon 4300K H7 w lampach Angel Eyes FK

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

xenon 4300K H7 w lampach Angel Eyes FK

Post autor: prezesik25 » pn sie 31, 2009 13:51

Witajcie

Czy mógłbym założyć Xenon 4300K do lamp Angel Eyes FK? Chodzi mi o to, czy nie będzie oślepiać jadących z przeciwka...

Szukałem na forum, ale nie znalazłem nic dotyczącego lampek jakie ja mam...


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
marol_10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:01
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: marol_10 » pn sie 31, 2009 14:09

Zdania są podzielone, większość uważa, że zakładanie xenonów mija sie z celem, a osobiście uważam, ze przeasadzaja. Osobiście mam zestaw założony w ori lampach i jakoś nikt do mnie nie mrógał że oslepiam. Jak jest soczewka, to lepiej skupia światło i rzeczywiście zestaw np. z allegro jakos tam radzi. Ale prawda jest taka jak chcesz mieć takie oswietlenie to nie przejmuj sie że kogoś bedziesz oślepiał czy cos, po prostu zakładasz i jeżdzisz :bigok:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=219213

enesen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 15:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: xenon 4300K H7 w lampach Angel Eyes FK

Post autor: enesen » pn sie 31, 2009 14:22

prezesso pisze:Witajcie

Czy mógłbym założyć Xenon 4300K do lamp Angel Eyes FK? Chodzi mi o to, czy nie będzie oślepiać jadących z przeciwka...

Oczywiście że możesz, żaden problem do póki policja nie zabierze Ci dowodu rejestracyjnego
marol_10 pisze:Ale prawda jest taka jak chcesz mieć takie oswietlenie to nie przejmuj sie że kogoś bedziesz oślepiał czy cos, po prostu zakładasz i jeżdzisz :bigok:
lub ktoś Ci nie przyper... za te światła :green_fuck:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 336 gości