GOLF IV Kluczyk scyzoryk-pomóżcie!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

PABLO1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt sty 17, 2006 16:56
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

GOLF IV Kluczyk scyzoryk-pomóżcie!!

Post autor: PABLO1986 » sob lut 04, 2006 16:32

Witam :) Mam Golfa IV i straszną chęć zamontowania kluczyka scyzoryka.Nie wiem jak się do tego zbrać.Co kupić,na co zwróćić uwage.Ile to będzie kosztowało,jakie problemy mnie napotkają...Bede bardzo wdzięczny za odp. i jakąkolwiek pomoc/GOLF IV,KOMBI,Centralny zamek,2003 ROK./POZDRAWIAM PABLO 1986



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » sob lut 04, 2006 16:56

...sprawdź porady na stronie Rydza oraz ten, ten i ten temacik :bajer: . Ja już się za to zabrałem, mam cały moduł z Allegro, dorobiłem zwykły klucz w punkcie, teraz przycinanie, spasowanie i piękny kluczyk gotowy :bigok: ...

Pozdr :pub: .

[ Dodano: Sob Lut 04, 2006 15:57 ]
...tylko ja nie mam immo więc sprawa nieco prostsza :chytry: ...


:bylo: :bajer:

radeekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 04, 2006 15:57
Lokalizacja: Bielsko
Kontakt:

Nie napisales konkretnie o jaki scyzoryk ci chodzi

Post autor: radeekk » sob lut 04, 2006 18:34

Chodzi ci o kluczyk wysuwany po nacisnieciu przycisku czy chcesz jakis zcyzoryk poszlifowac i miec jako kluczyk:)):))Musisz sie liczyc z tym ze jak chcesz nowy kluczyk do takiej fury to musisz miec go z imobilizerem to po pierwsze.Po drugie jesli chcesz kupic kluczyk z pilotem odrazu ktory bedzie ci otwierał zamki to musisz go zaprogramowac pod sterownik centralki zamka czy alarmu zalezy co tam masz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 469 gości