Znów ten docisk AAZ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Igor1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw gru 16, 2004 18:26
Lokalizacja: Poznań

Znów ten docisk AAZ?

Post autor: Igor1 » pt lut 03, 2006 23:19

Miałem MKIII 1.9D z 92r. i na wolnych obrotach słyszałem te sprezynki z docisku jak nacisnełem sprzegło było ok czasami sie to odzywało wymieniłem sprzegło i juz tego nie było. Kupiłem ostatnio AAZ z 95r. pojezdziłem 2 miesiace i znó ten sam objaw na wolnych obrotach brzecza te sprezynki naciskam sprzegło znika puszczam i nie ma zjawiska ale czasami sie pojawia-czy musze to wymieniac czy cos to spowoduje. Wczesniej jak wymieniałem to w 1.9D to sprzegło miałem idealne tylko wylatały sie te sprezynki jezdziłem tak 6 miesiecy ale az to wymieniłem. Nie wiem czy w tym przypadku musze sie spieszyc i czy to normalne w tym autku kolega w dieslu ma to samo.



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » sob lut 04, 2006 00:58

To się nazywa tłumik drgań skrętnych te sprężynki i są w tarczy a nie w docisku.Masz dwie opcje -1-wymienić za wczasu i wogóle zobaczyć jak tam to wszystko wygląda lub -2- poczekać aż się rozpieprzy i wtedy wszystko pójdzie na złom całe sprzęgło kompletne.Wybór należy do Ciebie.Możesz zrobić nawet 300000 na takiej tarczy lub może Ci jutro paśc .Nikt tego niewie.Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 259 gości