[MK3] Nierówna praca silnika na biegu jałowym!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dubik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: wt lut 17, 2009 00:00
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

[MK3] Nierówna praca silnika na biegu jałowym!!!!!

Post autor: Dubik » ndz sie 23, 2009 16:30

Witam od jakiegoś czasu mój gofer szaleje a mianowicie cięzko odpala gdy już odpali i pozostawiam go na biegu jałowym obroty szaleją od 900 do 1500 odrotów i to nie zależnie czy na gazie czy na benzynie najlepszą sprawą jest to iż jak dojerzdzam do skrzyzowania i wrzucam na luz to czasami odroty skaczą do 3000 i sam wciska się gaz czym to może być spowodowane miał ktoś może takie objawy i wie co go boli..PROSZE O POMOC!!!!!



Awatar użytkownika
PAPAYOS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sie 30, 2007 15:04
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: PAPAYOS » ndz sie 23, 2009 19:48

Napisz coś więcej... Jaki silnik, oznaczenie...

Jeśli to 1,6 AEE albo 1,4 AEX to proponuję wyczyścić przepustnicę i adaptować ją... Powinno pomóc.

Miałem podobne objawy w swoich autach.

Pozdrawiam
PAPAYOS


https://www.facebook.com/pages/Cthulhu/369766173200313

Awatar użytkownika
dani3lo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 737
Rejestracja: sob lut 28, 2009 12:37
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Kontakt:

Post autor: dani3lo » ndz sie 23, 2009 19:51

zawsze tak jest czy tylko na zimnym??



Awatar użytkownika
Dubik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: wt lut 17, 2009 00:00
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: Dubik » ndz sie 23, 2009 22:28

silnik to 1.8 90 km jak jest zimny odpala bez problemu gorzej odpala po jezdzie i obroty tez zaczynaja skakac po tym jak temperatura silnika jest wyrzsza.Czysciłem wszystki kostki przewodów jakie sa tylko w silniku wymieniałem swiece i nic dalej tak sie dzieje


PAPAYOS dorzucam zdjęcie które znalazłem w na forum nie jest to komora mojego silnikia ale rozkręciłem to wszystko co jest zaznaczone kolorem czerwonym czysciłem specjalną chemia wypiołem wszystkie przewody podłaczyłem tak jk powinno le to nic nie pomogło nadal jest to samo
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz sie 23, 2009 22:40 przez Dubik, łącznie zmieniany 2 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 402 gości