Wymiana Plecionki TDI 1Z w golfie III z 95'

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

raydenx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 00:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Wymiana Plecionki TDI 1Z w golfie III z 95'

Post autor: raydenx » pt sie 07, 2009 12:31

Witam,

W tym roku poszedł mi wydech tzn zaczęło się od pękniętej rury końcowego tłumika potem poszła rura w środkowym wiec wymieniłem środkowy.
Przy wymianie Ciężko było rozłączyć rurę idącą od kat i przy okazji uszkodziła mi się plecionka. Efekt dmucha spalinami i to do góry wiec jak włączę nawiew to mi wszystko idzie
do wnętrza. Muszę to wymienić. Zmierzyłem plecionkę kupiłem za 22,50 i próbowałem zdemontować ale 3 śróby są zapieczone ponadto trudnodostępne. Więc dałem sobie spokój
i postanowiłem zlecic komuś kto się na tym zna. W międzyczasie wyczytałem że efektem wspawania badziewnej plecionki są wibracje buczenie itp.
Moje pytanie jest więc takie gdzie kupić odpowiednią plecionkę?
Nie wiem tez do kogo się udać aby zrobili mi to solidnie i (niedrogo oczywiście).
Jestem z okolic Krakowa (północ)

Pozdr,


Robert

Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » pt sie 07, 2009 12:58

jedz do firmy "OLD-CAR" ul.Siemaszki 1 (jadąc od opolskiej prądnicką w stronę kleparza zaraz za wiaduktem (lub przed już nie pamiętam dokładnie ale jest tam tylko jeden skręt w lewo do góry) w lewo. Wjeżdżasz na plac i tam jest gościu co robi wydechy, od wielu lat jeźdżę do niego ze wszystkimi autami jest naprawde dobry. Ostatnio zakładałem u niego tłumik z nierdzewki.

tel. 012 623 79 44


Obrazek

raydenx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 00:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: raydenx » pt sie 07, 2009 13:53

Udało mi się z nimi skontaktować nie mniej jednak teraz są u nich urlopy i odesłali mnie do Kochanowa do ich drugiego oddziału. Nie wiem czy tamci też są dobrzy ale w sumie to miałbym do nich niedaleko.

Pocieszające jest również to ze koszt to wg nich ok 150 zł i ok 2 godz czasu.

Pozdrawiam,


Robert

Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » pt sie 07, 2009 14:02

w kochanowie też są dobrzy ja robiłem w krakowie i kochanowie - zależnie gdzie był szybszy termin


Obrazek

raydenx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 00:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: raydenx » pt sie 21, 2009 23:35

Plecionka wymieniona. Koszt 200zł. Wygląda ok. Zrobiłem test włączając nawiew na maksa i nic ze spalin nie czułem w środku ;). Wycieli mi tez kat pierw pytając co robić bo podobno był zapchany sadza.

Pozdr.


Robert

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości