ludzie pomóżcie - wymiana tulejki tylniej wahacza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

seboljeiv
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: wt paź 07, 2008 23:54
Lokalizacja: wawa

ludzie pomóżcie - wymiana tulejki tylniej wahacza

Post autor: seboljeiv » śr sie 19, 2009 23:53

koledzy pomóżcie mi rozwiazac ten problem bo auto stoi w rozsypce i nie moge zalozyc tego glupiego wahacza a bez niego przeciez nie da rady sie poruszac golfem...

myslalem ze jak odkrece te pieprzone zapieczone sruby i wybije stare tulejki i wcisne nowe to bedzie wszystko plug & play i bedzie z górki a dopiero zaczęło sie pod gorkę....

zamiast oryginalnych kupiłem te poliuretanowe - sportowe - żółte jak z tego linku"
http://allegro.pl/item718309034_vw_golf ... retan.html

i jest ta tulejka na miejscu ALE NIE MOGE SPOWROTEM ZALOZYC WAHACZA, bo ta żółta tulejka jest grubsza o jakies 0,5 centymetra i jest strasznie twarda i nie wchodzi na miesce, jest na styk i dalo rade by to wbić ale jesli wahacz byl by prostopadle do tego mocowania a jest pod kątem i nie moge go wbić bo przeszkadzają drążek kier. i półośka....
co mam demontować to czy co ja mam z tym zrobic bo nawet do warsztatu zadnego nie moge podjechac zeby zalozyl to jakis profesjonalista......

POMOZCIE



zyggy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 22:42
Lokalizacja: L-c
Kontakt:

Post autor: zyggy » czw sie 20, 2009 07:49

Kup normalne tuleje :grin:

pzdr
zyggy


pzdr
zyggy

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 256 gości