Świszczenie Mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pieko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 05, 2006 00:23
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Świszczenie Mk3

Post autor: pieko » czw lut 02, 2006 11:16

Witam.Ostatnio w mojej 3 zauwazyłem cos niepokojącego moje ucho.Mianowicie cos zaczuna jakos swiszczec czy huczec gdy jade z nieduzą predkoscią i hamuje silnikiem np.gdy dojezdzam do swiateł i redukuje biegi .Wciskam sprzeglo i redukuje np.z 4 na 3 bieg,gdy obroty spadają ponizej 1800 zaczyna sie to swiszczenie ,jakby sie cos działo ze sprzegłem??!!??Ale gdy wcisne sprzegło to przestaje.Nie jest to jakies bardzo glosne ale niepokoi mnie. Moze nie tylko ja mam taki problem a moze jestem po prostu przewerazliwiony.Co o tym myslicie?? moze golfy tak mają??
pozdrawiam,. :crazy:



Awatar użytkownika
Cefaloid
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: śr sty 04, 2006 14:02
Lokalizacja: qqqq

Post autor: Cefaloid » czw lut 02, 2006 12:04

Sprawdź rurki z podciśnieniem / kolektor - ja miałem obluzowaną rurkę podciśnienia do klim itp i świszczało tam powietrze własnie dokładnie podczas hamowania silnikiem - bo wtedy podciśnienie w kolektorze jest największe.



Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » czw lut 02, 2006 15:14

u mnie było coś podobnego i okazało sie że spadł wężyk od podciśnienia z tego grzyba na przepustnicy


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
icemaster
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pt sie 26, 2005 18:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: icemaster » czw lut 02, 2006 15:25

a ktory to wezyk? , bo u mnie jest tak samo, jak hamuje silnikiem to jakis swist slysze



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 451 gości