Podlacczenie alarmu do elektrycznych szyb!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jerryhonda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 01, 2006 22:38
Lokalizacja: anglia

Podlacczenie alarmu do elektrycznych szyb!

Post autor: jerryhonda » czw lut 02, 2006 00:09

Mam problem z podlaczeniem alarmu do ktorego jest mozliwosc podlaczenia szyb elektrycznych.Ma to dzialac na zasadzie : gdy wlanczam alarm pilotem i szyba jest niezamknieta ma sie zamknac automatycznie.Z alarmu do podlaczenia z szybami mam jeden kabel ktory daje prad minusowy. Gdzie mam podlaczyc ten kabel zeby dzialalo poprawnie?



wioslo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn sty 16, 2006 03:06
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: wioslo » czw lut 02, 2006 02:13

musisz zbudować moduł domykania jednym słowem przekaznik wtedy podłącz go do kabla zamykającego central



Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: Podlacczenie alarmu do elektrycznych szyb!

Post autor: maro » czw lut 02, 2006 02:33

jerryhonda pisze:Mam problem z podlaczeniem alarmu do ktorego jest mozliwosc podlaczenia szyb elektrycznych.Ma to dzialac na zasadzie : gdy wlanczam alarm pilotem i szyba jest niezamknieta ma sie zamknac automatycznie.Z alarmu do podlaczenia z szybami mam jeden kabel ktory daje prad minusowy. Gdzie mam podlaczyc ten kabel zeby dzialalo poprawnie?
Najlepiej to kup sobie modul domykania szyb ktory podlacza sie do centralki z alarmu (ok 40 zł) i oddzielnie moze sterowac kazda szyba, ten kabelek ktory wychodzi z centralki to daje tylko chyba mase i to tylko pewnie przez 30 sek. wiec trzeba to zbudowac na przekazniku, ale jest to nie najlepsze rozwiazanie bo nawet gdy sszyby beda zamkniete to centralka i tak bedzie podawac na silniki prad i moze je spalic przez te 30 sekund


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 274 gości