esp golf IV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MKIVTDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 22, 2009 14:46
Lokalizacja: olsztyn
Kontakt:

esp golf IV

Post autor: MKIVTDI » wt sie 11, 2009 19:42

witam mam pytanko małe czy kontrolka ESP moze zapalac sie od pompowtryskiwaczy jezeli wystepuje błda na jednym z nich i silnik wtedy dostaje drgan i nie chce ciagnac wogóle strasznie jest zamulony nie wkrca sie na obroty jak powinien potyrzebuje pomocy z takim własnie problemem mam doczynienia

po podpieciu sie kompem wystepuja błedy 1314 oraz jakis tam z 4 pompowtryskiwaczem ze przekroczona jakas tam warosc nie pamietam wiecej nic nie ma



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: esp golf IV

Post autor: doggie » wt sie 11, 2009 19:47

MKIVTDI pisze:witam mam pytanko małe czy kontrolka ESP moze zapalac sie od pompowtryskiwaczy
nie, od uwalonego czujnika stopu albo czyjnika ESP, w przypadku awarii pompek pali się spirala świec żarowych

1314 to Sterownik silnika
Ostatnio zmieniony wt sie 11, 2009 19:50 przez doggie, łącznie zmieniany 2 razy.



safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: safik25 » wt sie 11, 2009 20:33

to ja się podepnę chodzi mi o błąd 01423 lateral acceleration sensor g200 poprawione luty na czujniku ale w żaden sposób nie mogę wykasować błędu (poprzez odpięcie aku. i Vag też nie daje rady ) teraz nie mam pojęcia czy zabieg który wykonałem pomógł bo za każdym szybszym zakrętem kontrolka znów zaczyna świecić :crazy: masakra może ktoś ma pomysł co z tym zrobić ??


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

Awatar użytkownika
radzilla
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 10, 2008 18:17
Lokalizacja: WROcław

Re: esp golf IV

Post autor: radzilla » wt sie 11, 2009 21:41

nie pomoge do konca, ale odnosnie czujnika ESP to masz go w kolumnie kierownicy, nowy o ile dobrze pamietam to w ASO jakies 500 pln okolo, zakupilem z demontarzu za 100 i hula dobrze... jak powiedzial elekrtyk padl od niby wilgoci w furze po zimie. nie wiem czy cokolwiek pomoże ,ale moge wyslac zdjecia czujnika bo akurat mam na kompie.
Pzdr



MKIVTDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 22, 2009 14:46
Lokalizacja: olsztyn
Kontakt:

Re: esp golf IV

Post autor: MKIVTDI » wt sie 11, 2009 22:57

mettenos pisze:
MKIVTDI pisze:witam mam pytanko małe czy kontrolka ESP moze zapalac sie od pompowtryskiwaczy
nie, od uwalonego czujnika stopu albo czyjnika ESP, w przypadku awarii pompek pali się spirala świec żarowych

1314 to Sterownik silnika

nie musze jechac aby sie ona zapaliła jak chodzi na wolnych obrotach jest ok gdy troszke przegazuje to jaby dostawaql za mała dawke paliwa i nie ciagbnie jak powinien widac to po obrotomierzu potem zaczyba drgac silnic jakby chodził na 3 cylindrach a nastepnie zapala sie katrolka ESP i silnik straszke kuleje i drga wiec nie mam pojecia co mu moze dolegac



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » wt sie 11, 2009 23:21

przez błąd pompowtryska będzie zapalał się ESP,na 100%,wiedza z własnego doświadczenia .



Awatar użytkownika
radzilla
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 10, 2008 18:17
Lokalizacja: WROcław

Post autor: radzilla » śr sie 12, 2009 03:22

ty dobra ziom na początek zajmijmy sie twoja gramatyka, pompowtryska to ty moze masz w d---- a po polsku to sie nazywa pompowtrysk! po drugie o ile jakikolwiek ziom u ciebie w bramie schodzi z PS3 (o ile wiesz w ogole o co chodzi w skrocie,bo domsylam sie ze jestes z miejscowosci ponizej 10 tys. mieszkanców) to pokminisz rachu ciachu niemiecki system i swoim intelektem skminisz ze ESP nie ma nic z tym co czynienia. pisze tak bo dosc mam pseudo znawców co piszą farmazony bo miejsocowe manieczki im zmknieto... elo!

wersja mniej pijacka
Ostatnio zmieniony śr sie 12, 2009 03:30 przez radzilla, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » śr sie 12, 2009 09:12

radzilla pisze:skminisz ze ESP nie ma nic z tym co czynienia

czytaj uważnie,zanim coś głupiego napiszesz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 343 gości