wymiana rozrządu mk3 AAM

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

vittorio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 30, 2005 10:00
Lokalizacja: wrocław

wymiana rozrządu mk3 AAM

Post autor: vittorio » śr lut 01, 2006 01:05

witam
szukałem na forum, ale nie znalazłem...
czy moglibyscie polecić jakiś warsztat we Wrocławiu, gdzie można spokojnie wymienić rozrząd w silniku AAM. Spokojnie znaczy - nie zedrą kasy i nie wstawią zużytej pończochy...
czy lepiej jechać do ASO (fuj?)
dzięki
pzdr
vittorio


dopisane 1 lutego około 12.35:
o kur......., w Motorpolu na Pięknej za robotę chcą 400 zł, pasek 110 a rolka 149 !!!!!!!
chyba ich pogięło :grrr: :grrr: :grrr:

dopisane 1lutego 13.30
a u Wojtanowicza na Strachowskiego robocizna 250, pasek 89, napinacz 125 zł,
dwie stówy różnicy!!?? :hmm:
Ostatnio zmieniony śr lut 01, 2006 14:33 przez vittorio, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
strachoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 30, 2006 02:52
Lokalizacja: Wrocław, Wieluń
Kontakt:

Post autor: strachoo » śr lut 01, 2006 02:11

Ja ostatnio (24 grudnia w wigilie jak mialem jechac do rodziny) wymieniałem rozrusznik w sowim MK3. Byłem u mechanika na Swojczycach (koło Volvo), bo polecił mi kumpel z Wrocławia, który tam jezdzi i mowi ze ludzie sie znaja. W sumie ja jestem srednio zadowolony po naprawie. Za sama robocizna koles skasowal mnie 120 zl, nie wiem czy to duzo, bo jestem amatorem i MK3 to moj pierwszy własny samochod.
W razie jakby Cie cos interesowało mam tutaj numer tel. 601 820 092 (API auto serwis). Jakby co to pisz, jutro podam Ci dalsze szczegoly!



Awatar użytkownika
miszel78
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:51
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
Kontakt:

Re: wymiana rozrządu mk3 AAM

Post autor: miszel78 » śr lut 01, 2006 02:17

vittorio pisze:witam
szukałem na forum, ale nie znalazłem...
czy moglibyscie polecić jakiś warsztat we Wrocławiu, gdzie można spokojnie wymienić rozrząd w silniku AAM. Spokojnie znaczy - nie zedrą kasy i nie wstawią zużytej pończochy...
czy lepiej jechać do ASO (fuj?)
dzięki
pzdr
vittorio
Jak chcesz to dam Ci namiar na kolesia od ktorego ja kupuje czesci, a warsztat to sobie gdzies znajdziesz. Przynajmniej bedizsz wiedzial ze nie zdarli z Ciebie kasy na czesciach. Ja u siebie placilem: pasek GATES - 45 zł, rolka napinacza SKF - 62 zł. Tylko tyle placilem w sierpniu. Jak jestes zainteresowany to pisz do mnie na PW lub gg.

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: tomyart » śr lut 01, 2006 09:05

we wrześniu wymieniałem rozrząd u siebie (silnik podobny, ABS) i obdzwoniłem pare warsztatów pamiętam że niżej 150 za samą robote nawet słyszeć nie chcieli (ale może źle trafiłem) do tego doszły simeringi i zrobiło się 200zł. To tak informacyjnie.

Gdybyś znalazł dobry warsztat (cena przystępna + jakość wykonania) to napisz



Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » śr lut 01, 2006 09:18

ja (tyle ze na wschodzie) :) za wymiane rozrzadu placilem 90zl (Pasek Gates + rolka wyniosly mnie cos ok 70zl dokladnie nie amietam) u znajomego mechaniora. W PZMocie chcieli ode mnie 150 wiec dalem sobie spokoj, Vittorio jak cie stac to jedz do ASO :/ ja nawet tam nie zagladalem bo pewnie cene bylaby mocno "promocyjna"



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości