odklejanie naklejek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
exec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 246
Rejestracja: pt sty 20, 2006 23:50
Lokalizacja: wilczyce/wroclaw

Post autor: exec » wt sty 31, 2006 23:10

heh no to nawet nie wiedzialem, jeszcze jestem lama w tych tematach ale szybko sie ucze :>
limitowana to znaczy jaka? lepsza, gorsza?



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » wt sty 31, 2006 23:12

A jak myslisz...? :)


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
adas01
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: wt lut 15, 2005 20:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adas01 » wt sty 31, 2006 23:42

zazwyczaj lepsza
new orleans = wszystkie szyby barwione na zielono, szyberdach, podgrzewane spryskiwacze, kanapa tylnia dzielona asymetrycznie (40/60), reszta bajerów nie ma praktycznego znaczenia, przynajmniej dla mnie.


był mk3, jest prawie mk4

Awatar użytkownika
exec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 246
Rejestracja: pt sty 20, 2006 23:50
Lokalizacja: wilczyce/wroclaw

Post autor: exec » wt sty 31, 2006 23:57

Ok dzieki, przeszukalem forum i juz znam wszystkie bajerki new orleans heh no coz w takim razie chyba nie bede zdzieral tych nalepek :D
W takim razie mam jeszcze pytanie z innej beczki zeby nie zakladac nowego tematu i nie robic smieci na forum - na radiu mam safe1. Radio orginalne itd. W jednym warsztacie dowiedzialem sie ze mozna kod sciagnac jesli radio jest orginalne na podstawie numeru nadwozia. Prawda to? :> A jesli tak to prosze o podanie sposobu na wprowadzenie odpowiedniego klucza na podstawie numeru nadwozia:)



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » śr lut 01, 2006 00:40

Co do tych naklejek to jest bardzo fajny srodek nazywajacy sie LABELL OFF (chyba tak sie to pisze) ktory sluzy wlasnie do usuwania naklejek
mozna go kupic w sklepie elektronicznym i nawet dziala, nie sprawdzalem na samochodzie ale na sprzecie agd bez problemu



raf2234
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pt paź 07, 2005 15:20
Lokalizacja: Wieruszów

Post autor: raf2234 » śr lut 01, 2006 08:18

Ja usuwałem napis "specjal". Podgrzewanie suszarka nic nie daje - przynajmniej w taką pogode. Usunałem naklejke za pomocą dezodorantu (mieszanina alkoholi jako medium w dezodorancie) w spraju i skrobaczki do szyb. Pryskałem na naklejke i zdrapywałem skrobaczką folię. Poźniej też też dezorantem i ścierą usunałem warstwe kleju. Na koniec przemyłem benzynką i przetarłem pastą. W sumie 15 min roboty. Efekt jest dosyć ciekawy, bo został ślad napisu w wyniku wypłowienia lakieru poza naklejką.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 424 gości