Silnik VW 1.4 TDI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
yaroz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 14:10
Lokalizacja: SZO
Kontakt:

Silnik VW 1.4 TDI

Post autor: yaroz » wt sty 31, 2006 14:35

Chcialbym sie dowiec co nieco o tym silniku.Wiem ze jest montowany w Polo ale czy jeszcze w jakis autach grupy VW??Ma 75 PS a sa moze mocniejsze jednostki???Ile taki silniczek spala???Jak on sie sprawuje???Awaryjny jest czy ni??Polecacie go??Odrazu mowie ze szukam oszczednej jednostki i nie zalezy mi tak bardzo na mocy silnika.



Rafaello27
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: sob lis 26, 2005 13:51
Lokalizacja: Rabka Zdrój

Post autor: Rafaello27 » wt sty 31, 2006 15:53

Mój wujek ma ten motorek w Seacie Cordoba AD 2004.

Fantastyczny. Ekonomiczny, spala 5L ON, wymiata bardzo ładnie. Moja dziewczyna uwielbia nim jeździć, bo nawet gdy cofa pod sporą górę autko jej nie gaśnie, tylko pełznie powoli na wolnych obrotach. Dziewczyna jest bardzo zadowolona.
Gdy jeździłem za tą Cordobą, to ciocia odstawiała moje ABU bez żadnych problemów, a starałem się.
Motorek jest elastyczny. Jadąc z tyłu przed wyprzedzaniem widziałem tylko malusią chmurkę czarnego dymu+ kierunkowskaz i już wyprzedziła samochód przed sobą.

Mają już na nim 80 tyś.km. i nie słyszałem aby ktokolwiek z rodziny się skarżył.
Wypowiadają się o nim w samych superlatywach.

Ja również bym chciał takie cacko.
Ktoś kapryśny zawsze zarzuci, że to tylko 75KM, niemniej jednak wymiata lepiej niż Astra II 1.7DTI AD2004.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 442 gości