Wymiana tulei metalowo-gumowych

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
PePeNiEbKo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 04:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: PePeNiEbKo » pt lip 31, 2009 00:01

niewiecie czy te pełne gumy podejdą pod golfa 2?


Prawdziwy programista wiesza się razem z programem

coolin
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 18:34
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Post autor: coolin » czw sie 06, 2009 21:00

Czeka mnie wymiana na przodzie tulei metalowo-gumowych w VW Golfie 3 TDi AFN i mam pytanie jakiej firmy wybrać ??? I jak jest ich cena ??? Interesują mnie tylko bardzo dobrej jakości



Tomek_Dx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: pt sty 07, 2005 01:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomek_Dx » czw sie 06, 2009 22:45

Było dwa posty wyżej. Tylne tuleje przedniego wahacza pełne, 8N0 407 181B ok. 74 pln za szt w ASO VW i Seat lub zamiennik za ok 60 pln lemforder. Co do przednich to normalne oryginały z ASO lub również Lemforder. Te tuleje pasuja do VW III, IV, Skody Octavi 1, i chyba VW II a są od Audi TT i Leona Cupry


Tomek Dx

Awatar użytkownika
Marszall
Forum Master
Forum Master
Posty: 1937
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 16:47
Lokalizacja: Łuków
Kontakt:

Post autor: Marszall » sob maja 15, 2010 01:53

tylne tuleje przedniego wahacza w Golfie Mk II jak najbardziej pasują z Golfa IV z tym że nie trzeba stosować tulejek centrujących (czesto kłopotliwych) można tez zastosowac jak koledzy wcześniej pisali tylne tuleje od Audi TT etc. ale muszę powiedziec że po zastosowaniu takich tulei U siebie w golfie bardziej czuć nierówności na kierownicy. Oczywiście auto bardziej stabilne i lepiej reaguje na ruchy kierownicą ale jednak więcej przenosi na budę.


BLACK BERTA 2.0 16V(T) >>> viewtopic.php?f=91&t=604514

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 426 gości