Czujniki oleju w mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
j_a_r_o_o_o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: pt gru 21, 2007 21:48
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: j_a_r_o_o_o » śr sie 05, 2009 22:45

flatron316 pisze:
j_a_r_o_o_o pisze: no wiec sprawdzilem... u mnie jest tak samo jak u Ciebie, zaswieca sie i po chwili gasnie (nie miga)
No więc instrukcja kłamie-nie nalezy wierzyć we wszystko co tam piszą :green_fuck:
czemu od razu klamie, moze mamy cos nie tak :green_fuck: :green_fuck:

powiem tak... ostatnio zauwazylem pewne objawy ktore moga byc przyczyna uszkodzonego czujnika temp, wiec moze to przez to, poza tym kabel czujnika ktory weryfikuje mi stan plynu w zbiorniku wyrownawczym mam oderwany
Ostatnio zmieniony śr sie 05, 2009 22:50 przez j_a_r_o_o_o, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » śr sie 05, 2009 23:46

j_a_r_o_o_o pisze:czemu od razu klamie, moze mamy cos nie tak :green_fuck: :green_fuck:
Nie ja żartuje oczywiście-tylko to będzie kolejny dowód na to że instrukcje mają błędy albo są błędnie tłumaczone -ale z drugiej strony np u mnie w pasku B3 rzeczywiście kontrolka temp pomrugała a potem gasła
j_a_r_o_o_o pisze: powiem tak... ostatnio zauwazylem pewne objawy ktore moga byc przyczyna uszkodzonego czujnika temp, wiec moze to przez to, poza tym kabel czujnika ktory weryfikuje mi stan plynu w zbiorniku wyrownawczym mam oderwany
A ja nie mam wogóle czujnika poziomu płynu w swoim ABS



Awatar użytkownika
j_a_r_o_o_o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: pt gru 21, 2007 21:48
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: j_a_r_o_o_o » czw sie 06, 2009 14:40

flatron316 pisze:
A ja nie mam wogóle czujnika poziomu płynu w swoim ABS
a widzisz :hmm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości