bardzo dziwny przypadek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mazio_leczna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: pt lut 08, 2008 11:49
Lokalizacja: Dratów Kolonia
Kontakt:

bardzo dziwny przypadek

Post autor: mazio_leczna » śr sie 05, 2009 18:59

Dzisiaj zastanawialo mnie to ze mialem luzy na kierownicy, pojechalem na stacje bo mialem lekko malo wiatru w oponach, i ku mojemu zdziwieniu po napompowaniu i wyruwnaniu cisnienia we wszystkich kolach luzy sie zmiejszyly do bardzo lekkich delikatnie odczuwalnych.

A teraz moje pytanie czy to normalne ze luzy mogly wynikac z tego ze bylo nie rowne cisnienie na wszystkich oponach i troche malo wiatru w przednich kolach?


vw VENTO 2E-130PS
Perełka w modyfikacji :)

wojtas4589
Wamia Mazury
Posty: 1250
Rejestracja: sob mar 29, 2008 19:07
Auto: Golf V
Silnik: BKC
Kontakt:

Post autor: wojtas4589 » śr sie 05, 2009 19:06

mazio_leczna, co mają luzy maglownicy, czy jakiejkolwiek części zawieszenia do ciśnienia w kołach :panna:



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr sie 05, 2009 19:12

mazio_leczna pisze:wyruwnaniu cisnienia we wszystkich kolach luzy sie zmiejszyly do bardzo lekkich delikatnie odczuwalnych.
dopompuj jeszcze wiecej i luzy zniikna :D

hehehe, nie ma mozliwosci zeby napompowane kola miały wpływ na zmiejszenie luzów w zawieszeniu :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » śr sie 05, 2009 19:46

takie masz tylko odczucie , na kapciach ciężej się kręci i luzy są bardziej wyczuwalne , ja jak miałem MK1 bez wspomy , to na łysych gumach nie mogłem kręcić kierownicą , jak założyłem nowe na przód to myślałem że ktoś mi założył wspomaganie , to jest takie samo wrażenie , luz gdzieś masz na pewno



Awatar użytkownika
mazio_leczna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: pt lut 08, 2008 11:49
Lokalizacja: Dratów Kolonia
Kontakt:

Post autor: mazio_leczna » czw sie 06, 2009 12:30

dobra dzieki chlopaki za odpowiedzi moze i macie racje cos mi sie uroilo w lysej glupiej dyni ze sa mniejsze luzy tak juz jest jak czlowiek glupi to i jakies paranoje sie do lba wbijaja to nic bede dalej likwidowal luzy


vw VENTO 2E-130PS
Perełka w modyfikacji :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 333 gości