jak odpowietrzyc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2348
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Post autor: Przemek » wt sie 04, 2009 14:43

henio12323, noto napisze tak to że styłu niemasz odpowietrzników to ktoś kiedyś prubował i irwał wymiana cie czeka niestety a to co piszesz że przewod chamulcowy co idzie do tyłu wchodzi i sie rozgałęzie tam niepowinnobyć żadnego odpowietrznika i nieprubuj coś przynim majstrować bo zepsujesz on odpowiada za siłe chamowania tyłu


LEŚNY PRZYTULAS

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt sie 04, 2009 15:10

henio12323 pisze:dobra jednak macie racje :P
my zawsze mamy racje :)


rurka hamulcowa do wymiany ! jak ja teraz ruszysz, to prawdopodobnie sie rozleci :)
koszt okolo 10 zł, łaczy sie z wezykiem elastycznym , ciezko tam czasem rozkrecic, ale dobry klucz do rurek i powinno puscic, a jak nie to mozesz załozyc oczkowy , tam jest chyba klucz 11 , albo 10, w kazdym badz razie jak rurka do wymiany , to popsuc ja , załozyc przez rurke kluczyk , z drugiej strony zlapac szczypcami i do dzieła :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

henio12323
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 18:10
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: henio12323 » wt sie 04, 2009 21:09

hehe własnie wiem nic nie ruszam co nie trzeba :P co do przewodów i tak dalej to narazie bede tak jeździł heble i tak mam niezłe. a ten samochód to tylko dojazd do szkoły - 5 km max. i czasem trasa max 50 km. wiec mysle że troche wytzryma jeszcze :P nie chce w niego kasy ładowac po prostu



Awatar użytkownika
Racer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: śr mar 12, 2008 21:35
Lokalizacja: WR RACER
Auto: Golf MK2 GTi, Passat B4 GL
Silnik: PF

Post autor: Racer » wt sie 04, 2009 21:17

Hamulce to bezpieczentwo wiec powinny działać zawsze i wszedzie, poza tym to nie jest aż tak duzy koszt ale to Twoj wybór :satan:


Serwis, sprzedaż skuterów, motocykli, kładów... TRANSPORT aut, motocykli, quadów i innych.
Naprawy aut grupy VAG, specjalizacja GOLF II, JETTA A2.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 398 gości