problem ze sprzeglem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

OLLO24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 19, 2005 00:31
Lokalizacja: STALOWA WOLA
Kontakt:

problem ze sprzeglem

Post autor: OLLO24 » pn sty 30, 2006 22:47

HEY MAM PROBLEM SPALILEM SPRZEGLO PO WYMIANIE TARCZY SPRZEGLA PEDAL ODBIJA DO POLOWY RESZTE TRZEBA NOGA ODBIC POWIEDZCIE CO MOZE BYC PRZYCZYNA LINKA SPRZEGLA JEST Z SAMO REGULACJA I CZY JEST MOZLIWE W TEGO TYPU LINCE PODCIAGNIECIE JEJ BO MOIM ZDANIEM JEST ZA LUZNA LINKA SPRZEGLA. PROSZE O POMOC!!!



djprezes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 15:36
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: djprezes » pn sty 30, 2006 23:29

Sprawdz czy samoregulująca się linka nie jest zaciśnieta, do wymiany trzeba ścisnąc i zatrzepić takim plastikiem na lince, może potem ktoś zapomniał tego spowrotem rozłączyć żeby pracowało.
A jeśli to nie pomoże to ja też miałem podobny problem po wymienie, ae całego sprzegła, na poczatku mi mowili ze stara linka byla zła wiec jezdzilem, ale wkoncuwymienilem linke i to nie pomoglo i ich *#cenzura#* i wzieli auto do zrobienia.

Niewiem co zrobili ale sprzegło zaczeło prawcować normalnie. wiec jak nie linka to kłuć się z nimi zeby to zrobili.


Golf III 1.8 '93
[img]http://nokia-free.com/1.jpg[/img]

golfir
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: czw maja 26, 2005 16:54
Lokalizacja: Kluki

Post autor: golfir » wt sty 31, 2006 00:34

linka pewnie juz byla zmieniana i jak nie masz orginału to kup sobie zwykla i bedziesz mial spokoj te zamienniki tych linek to straszna lipa i do tego drogie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości