golf 2 z przodem z jetty jest ok?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » pn sty 30, 2006 18:02

Hmmm, ładnym golfikiem z frontem a la jetta bym nie pogardził, ładnie się zgrywa z subtelną kanciastością auta. Ale front golfa w jettcie m.zd. wygląda okropnie, nawet 4-lampowy. Ale że de gustibus non discutandum est... to róbta co chceta :)


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

Awatar użytkownika
VWąski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: czw paź 13, 2005 20:15
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: VWąski » pn sty 30, 2006 19:03

niee tylko nie Jetta z grillem Golfa :panna:
u mnie w city jeździ taka biała złotówa, normalnie masakrycznie wygląda :axe: :kac: ](*,) :trojkat: :dupek: :mlotek: :kupa: :owca:
Jetta front w golfie według mnie nawet spoxik wygląda, ale bez znaczka i z brewą :)


:wazup: :weedman:

..::NIECH MOC GOFERÓW BĘDZIE Z WAMI::..

Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » pn sty 30, 2006 20:45

mam taka dorywcza prace teraz - ze stoje z ulotkami caly dzien - plecow nie czuje (ale waszych wąchac nei bede) ale do rzeczy - stojac ok 8h poprostu widzialem calutki przeglad VW:
golf atrapa 2 swiatla
-||- bez znaczka
golf atrapa 4 swiatla
-||- bez znaczka
golf jetra front
-||- bez znaczka -0 listwa badlook - tragednia wygladal paskudnie byl zrobiony
a na koniec dnia patrze co to jedzie za poczwara.... a to jetta z golf front hehehe


ok - mam pytanie, bo tez sobie wycenilem tak - wzmocnienie 50zl, atrapa30zl (zwykla),maska80-100zl (czarnopodobna)
kto ma cos z tego lub caly zestaw i nie mieszka dalej niz 40km,zebym mogl podjechac - to prosze o wiad tutaj i na pm - Dzieki Bardzo


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Awatar użytkownika
magik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 369
Rejestracja: pn lut 07, 2005 12:06
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: magik » pn sty 30, 2006 21:45

DeGie pisze:niee tylko nie Jetta z grillem Golfa :panna:
u mnie w city jeździ taka biała złotówa, normalnie masakrycznie wygląda :axe: :kac: ](*,) :trojkat: :dupek: :mlotek: :kupa: :owca:
Jetta front w golfie według mnie nawet spoxik wygląda, ale bez znaczka i z brewą :)
nie ma się czemu dziwić.. widziałeś kto tym jeździ? dziadek koło 60.. pewnie stuknął przód, kupił tanio front golfa i jeździ..


[b]mk2 by magik[/b]
http://magikk82.w.interia.pl
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=102589&start=0

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » pn sty 30, 2006 21:46

albo przejedz sie na gielde do Gliwic - blisko masz - i tak kupisz najtaniej chyba to wszystko :) albo zadzwon tu: 032 204-99-07 - tu powinni miec grill i lampy, 032 204-99-08 - tu koles powinien miec wzmocnienie i maske. piwrwsze to sklep z nowkami (zamiennikami), drugi sprzedaje uzywke. sa na przeciwko siebie. sklep na granicy katowic i myslowic. katowice ul. krakowska 208, z tym, ze ten koles od uzywek ma wg mnie troche drogo i taniej wyrwiesz na gieldzie :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
vorlog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: czw sty 27, 2005 00:17
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: vorlog » pn sty 30, 2006 22:07

Witam.
Szczerze mówiąc, Jetta-front całkiem mi się podoba, na zaprzyjaźnionym szrocie widziałem full-zestaw za 250 zł, ale szkoda mi kasy...
V.


Golf i Kałasznikow powstały na bazie tej samej filozofii-prostota, niezawodność i swoista elegancja...

Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » pn sty 30, 2006 22:22

ok zadzwonie jutro i powiem ze to napad przez telefon, ze ma o wyznaczonej porze wystawic przed sklep grila, maske, wzmocnienie i listwe :)
a tak serio
grila do 30zl mam sporo ofert
wzmocnienie ok 50 ( jest tez taniej ale z daleka - wiec z przesylka na jedno wyjdzie)
klapa - od 80zl
listwa ok 20zl nowka

30+50+80+20 = 180 . . . mam cicha nadzieje ze w 200zl sie wyrobie

[ Dodano: Pon Sty 30, 2006 21:23 ]
teraz szukam tych rzeczy ale blisko mnie gdzies ale w tych samych cenach... bo wiekszosc to gdzies z dalsza (ale wszystko od forumowiczow:) )


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 461 gości