Pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

barcaroni10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 30, 2009 19:53
Lokalizacja: Olsztyn

Pomocy

Post autor: barcaroni10 » pt lip 31, 2009 10:28

Witam. Szukam w internecie rozwiązania mojego problemu ale nie mogę na nie trafić.A mianowicie wczoraj przestał mi działać centralny zamek z pilota oraz elektryczne szyby i lusterka.Dodam ze centralny z kluczyka i od środka działa sprawnie. Pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem bezpieczniki.Wszystkie są ok. Jednak jest tutaj masa kabli przewodów a z racji tego, że nie znam się na elektromechanice nie mam pojęcia co powinienem sprawdzić w następnej kolejności. Samochód został zakupiony miesiąc temu więc wydatki były spore po zakupie auta.Obawiam się że jeśli wstawię auto do elektromechanika, koszty jego pracy będą spore.Prosiłbym o pomoc w postaci podpowiedzi co powinienem sprawdzić bądź co jest najczęstszą przyczyną takich awarii.Jest to GOLF IV 1.9 TDI z 2000r. Z góry dziękuję za pomoc.
Dodam, ze na diagnostyce, komputer pokazal "brak zasilania".



greg

Post autor: greg » pt lip 31, 2009 10:41

sprawdziłeś bezpieczniki ale pewnie tylko te dostępne po otwarciu - trzeba odkręcić śrubki dolnej osłony nad nogami kierowcy i zdjąć dolna osłonę - dostaniesz się do dodatkowych bezpieczników dla komfortu - tu dam przykładową fotkę wiec się nie przerażaj widokiem
Obrazek



barcaroni10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 30, 2009 19:53
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: barcaroni10 » pt lip 31, 2009 10:54

masz rację tego tych nie ruszałem.dzięki za podpowiedź zabieram się do pracy.



Awatar użytkownika
W_I_T_E_K
...
...
Posty: 461
Rejestracja: czw lip 24, 2008 22:02
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: W_I_T_E_K » pt lip 31, 2009 11:53

Greg , orietujesz się czy może w polówce 9n tez beda takie dodatkowe bezpieczniki?



greg

Post autor: greg » pt lip 31, 2009 16:19

W_I_T_E_K, polówka ma tylko bezpiecznik nr 50 dla modułu komfort



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości