Tylni amortyzator wybija półkę

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sroger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: sob lis 24, 2007 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sroger » wt lip 28, 2009 00:22

ok, jutro jade do Feuvert'a , zobacze co tam powiedzą .... tez mi sie wydaje ze jest tak jak piszesz ale ten kolega mechanik tez sie zna na rzeczy i nie wiem dlaczego tak stwierdził , ehh ,


2011-2013 Golf III 1.8 90KM ABS 1992r.
2013-2015 Golf III 1.9 TDI 90KM 1994r.

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt lip 28, 2009 00:30

sroger pisze:ale ten kolega mechanik tez sie zna na rzeczy i nie wiem dlaczego tak stwierdził
no to albo sie nie zna, albo na Tobi chcioal zarobic :) wymieniłbys amorki , on by załozył tak jak ma byc , ty miałbys nowe amorki a stare moze nie sa złe , a on miałby kase :)
jezeli na tym pręcie które wylazło Ci gora , widzisz takie zgrubienie ponizej gwintu , to juz Ci od razu powiem co powiedza Ci tam gdzie chcesz jechac :) wymiana talrzyka , lub zamontowanie podkladki wiekszej , bo tak jak mowilem wczesniej , albo podkladka przeleciała przez dziure bo dziura jest za duza mimo ze talrzyk jest w ok stanie , albo po prostu talerzyk przegnił :) widzialem taki przypadek ze talerzyk rozleciał sie w palcach , srodek wyleciał do góry i zostałą tylko obwódka :) ( mój przypadek wiec wiem co mówie :) ) a tyle razy rozbirałem zawieszenie , ze tez mi to wszystko nie jest obce :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
sroger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: sob lis 24, 2007 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sroger » wt lip 28, 2009 00:35

ten mój kolega mechanik napewno by tego nie robił , poprosiłem tylko żeby zerknął
... powiem Ci że ten pierscionek ktory opiera sie na tym zgrubieniu jest z gory po bokach obtarty , i wyglada jakby wlasnie przelecial przez coś (talerzyk) , wiec z tego co piszesz i z tego co ja widzialem to wydaje mi sie ze masz rację , zobacze jeszcze co powiedzą w Feuvercie , ciekawe czy beda mnie chcieli naciagnac:P


2011-2013 Golf III 1.8 90KM ABS 1992r.
2013-2015 Golf III 1.9 TDI 90KM 1994r.

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt lip 28, 2009 09:24

sroger pisze:ciekawe czy beda mnie chcieli naciagnac:P
powiedz ze chłopaki z VW golfa przyjada, a ty jestes na czujke wysłany , jak spierd.. to beda załowac :D


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
sroger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: sob lis 24, 2007 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sroger » wt lip 28, 2009 22:25

guti pisze:
sroger pisze:ciekawe czy beda mnie chcieli naciagnac:P
powiedz ze chłopaki z VW golfa przyjada, a ty jestes na czujke wysłany , jak spierd.. to beda załowac :D

Już tam byłem i tak właśnie powiedziałem , przestraszyli się i powiedzieli że zrobią mi to za darmo:P



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt lip 28, 2009 22:48

sroger pisze:Już tam byłem i tak właśnie powiedziałem , przestraszyli się i powiedzieli że zrobią mi to za darmo:P
a powiedzieli co beda robic ?:D
nie no za darmo to nie daj im robic , na jakies dobre piwko im daj , bo dzisiaj nie ma nic darmo :) dasz im na piwo poza wzrokiem szefa , albo przywieziesz zimniutkie to beda Cie mile wspominac :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
sroger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: sob lis 24, 2007 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sroger » wt lip 28, 2009 23:05

znają juz mnie i mój samochód , jak wchodzę to pytają co dziś robimy:),
wiem ,wiem za darmo umarło...
miałes rację to ten talerzyk , a i tak wymieniam amorki z tyłu razem z gumami talerzykami itd , wszystko oprócz sprężyn.

[ Dodano: 28 Lip 2009 23:06 ]
z chęcią dąlbym ci punkcik za pomoc i porady ale nie wiem jak , nowy jestem :P


2011-2013 Golf III 1.8 90KM ABS 1992r.
2013-2015 Golf III 1.9 TDI 90KM 1994r.

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt lip 28, 2009 23:07

sroger pisze:miałes rację to ten talerzyk , a i tak wymieniam amorki z tyłu razem z gumami talerzykami itd , wszystko oprócz sprężyn.
no to pozdrów kolege "mechanika" :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
sroger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: sob lis 24, 2007 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sroger » wt lip 28, 2009 23:09

guti pisze:
sroger pisze:miałes rację to ten talerzyk , a i tak wymieniam amorki z tyłu razem z gumami talerzykami itd , wszystko oprócz sprężyn.
no to pozdrów kolege "mechanika" :)
trochę się zdenerwował jak mu powiedziałem że wierzę bardziej koledze z forum niż jemu...
ale też przyznał rację że to ten talerzyk , ale powiedział że amorek raczej tez do wymiany bo tłok się rusza jak chce..



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt lip 28, 2009 23:17

sroger pisze:trochę się zdenerwował jak mu powiedziałem że wierzę bardziej koledze z forum niż jemu...
ano , wierze mu :)

sroger pisze:ale powiedział że amorek raczej tez do wymiany bo tłok się rusza jak chce..
no to tutaj przynajmniej trafił :)
a jak bdziesz nowe wszsytko kładł to dla pewnosci juz sie rozejrzyj za szerszymi podkladkami , bo to nowe to i tak moze przeleciec :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 475 gości