Lampki (obrysy) w boczkach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lelo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt gru 28, 2007 19:01
Lokalizacja: Polska

Post autor: lelo » pn lip 27, 2009 01:06

Podejrzewam że kolega ciągnął nowe przewody od krańcowek do wnętrza drzwi ? :)

Od siebie dodam, że sygnały z tych z tzw. osobnych krańcówek mogą być już doprowadzone do drzwi, albo przynajmniej do słupka.

Do słupków przednich drzwi (wersja 3D) (od środka samochodu, tam gdzie są wpięte wtyczki) jest/może być doprowadzona m.in wtyczka 3-pinowa.

To właśnie w tych wtyczkach na pinie nr. 2 (środkowym) mamy sygnały z osobnych krańcowek (odpowiedni po lewej i po prawej stronie). Kolory przewodów chyba takie same jak już wyżej napisano:
brązowo-zielony - krańcówka drzwi pasażera
brązowo-żółty - krańcówka drzwi kierowcy

Na dodatek na pinie nr 1. (czerwony z niebieskim paskiem) mamy stały plus poprzez bezpiecznik nr. 21.
Swoją drogą zastanawiam się co mają na myśli niektórzy (jak wyżej ;)) pisząć "plus wziąłem z aku" - pociągnięty kabelek prosto z aku bez bezpiecznika pod lampke ? a zastanawiał się ktoś co się pierwsze spali przy zwarciu ? :)

Te same kolory przewodów powinny być wewnątrz drzwi.... o ile.. ktoś ma te przewody poprowadzone dalej do drzwi. Sam nie wiem do czego to jest na 100% ale chyba właśnie pod lampki drzwiowe.
Tym bardziej, że mam u siebie wiązkę od Vento i właśnie planuję sobie też lampki zrobić :)
Jedyne czego mi brakuje to kawałka wiązki do drzwi, ale to tylko kwestia dołożenia pinów do złączy 32-pinowych od strony drzwi.

Jeżeli ktoś nie ma tego podciągnięte do słupka drzwi (powtarzam wtyczka 3 pin), to w tym poście napisałem gdzie te sygnały z krańcówek występują:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2941494
Ostatnio zmieniony pn lip 27, 2009 01:11 przez lelo, łącznie zmieniany 2 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 324 gości