MK III 1.8ABS Odma?!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » pt sty 27, 2006 02:29

U mnie w RP zaczelo cieknac z pod filtra oleju mimo ze juz jezdzilem od dluzszego czasu i bylo sucho, do momentu az przyszly duze mrozy. Wystarczylo tylko dokrecenie filtra i po klopocie.



maryjan112
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 204
Rejestracja: śr kwie 20, 2005 08:40
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: maryjan112 » ndz sty 29, 2006 02:01

Siemanko!
No i w końcu naprawiony!

Golfi stał cały tydzień na parkingu. Dziś z rana miał swoje pierwsze holowanie (za mojego panowania) do mechaniora. Już śmiga!

Olej wyrzucił simeringiem przy rozrządzie.

Ogólnie wypluł całe 2 litry Maganteca. Mechaniik wymienił uszkodzony simering i jeszcze jakiś drugi (na wszelki wypadek) nieopodal. Przy okazji zobaczył jakiegoś "babola" na pasku rozrządu (mimo że ten ma dopiero niewiele ponad 10 tys) i też od razu go wymienił.

Z roztargnienia tylko zapomniałem o tym że ma mi pokazać gdzie przymarzł i jak sobie o tym przypomniałem byłe już w domu. Z tego co mówił to jakiś gumowy wężyk (chyba od pokrywy zaworów). Podobno jak auto jeździ często niedogrzane (miasto) to może tam się coś zbierać i maniana. O konkrety zapytam go jutro. Musze wiedzieć co konkretnie mam kontrolować w takie mrozy żeby uniknąć "powtórki z rozrywki".

Co do kosztów to olej, części, robocizna w sumie 250 zł. W sumie nie tak wiele, szkoda tylko że to wydatek nie planowany. Ale najważniejsze że Golfi znów w formie!
Mam tylko że to już jego ostatni taki psikus! (przynajmniej na dłuższy czas)


Pozdrawiam



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » ndz sty 29, 2006 13:51

heh a widzisz jednak miałem racje...bo u mnie było to samo:)najwazniejsze z naprawiony i wsio jest oki


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości