Termosatat

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Dolphina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob sty 21, 2006 16:06
Lokalizacja: Lublin

Termosatat

Post autor: Dolphina » sob sty 28, 2006 23:43

Witam mam golfa 1.3i 91 rok chodzi mi o wymiane termostatu co i jak robić po kolei. Dziękuje .



Awatar użytkownika
pw524
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt lut 18, 2005 17:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pw524 » ndz sty 29, 2006 00:28

Szukaj i nie dziw się że nikt nie pisze. Jest napewno w starych postach to popularny temat.



Awatar użytkownika
zawisza74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt lis 04, 2005 22:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: zawisza74 » ndz sty 29, 2006 00:34

otwierasz maske stojac frontem do silnika i chlodnicy po lewej stronie na dole przy chlodnicy jest gruba czarna rurka laczaca chlodnice z pompa wodna i termostatem.bierzesz w garsc durze szczypce i zakladasz je na obejme przy pompie sciagasz ja razem z rurka "wczesniej podklasz pod samochod miske albo wiaderko na plyn"jak juz caly plyn splynie to odkrecasz dwie srubki 10 ktore trzymaja termostat w plastikowej obudowie wyciagasz stary termostat i zakladasz nowy "WAHLERA"jest dobry nie zapomnij o nowym o-ringu (uszczelce) skrecasz wszystko do kupy zakladasz weza i lejesz plyn do zbiorniczka do max odpalasz samchod i patrzysz czy plynu ubywa czy nie jesli tak to go dolewasz i jest git termostat wymieniony :pub:



Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » ndz sty 29, 2006 01:44

krotko i zwiezle. Nic dodac nic ujac :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości