kontrolka oleju

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » sob sty 28, 2006 21:27

a nikt mi nieodpowie co moze byc z kontrolka od temp?



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » sob sty 28, 2006 21:34

Cobra pisze:a nikt mi nieodpowie co moze byc z kontrolka od temp?
Kontrolka miga i silnik sie przegrzewa??
Sprawdzałeś czy otwiera sie termostat i włacza wentylator?
Nie wiem czy to czytałeś : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=29028 może tam cos też pomocnego znajdziesz



Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » sob sty 28, 2006 21:51

robie kródkie odcinki do pracy mam 3 km jak juz jade po pracy gdzies to robie max 6 kilosów w jedna strone.Silnik sie nieprzegrzewa na wskazniku temperatura nieosiaga odpowiedniego poziomu.Wąz na dole od chlodnicy jest zimny wiec termostat sie nieotwiera.ziisaj jak jechalem 25 kilosów do katowic to tezwskazania temperaturu byly slabe (niebylo 90 stopni)



Awatar użytkownika
foxiu2k5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 22, 2005 21:49
Lokalizacja: Poznań

Post autor: foxiu2k5 » pn sty 30, 2006 10:43

Adamtd, jeszcze tak dla pewnosci ... jak odpalam silnik i zamruga do mnie kotrolnla to bez bzyczka ( jak sie domyslam cisnienie oleju przy rozruchu jest niskie ) a jak sie silnik rozgrzeje i zaswieci to juz z dzwiekiem ... czyli co ? cisnienie jest za wysokie ? tak jak czytalem w postach ludzie niektorzy mowie ze tylko im kontrola mruga... to jak z tym dzwiekiem ? kiedy jest a kiedy nie ma ?



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pn sty 30, 2006 10:48

foxiu2k5, niestety nie powiem Ci nic co tyczy się brzęczka, bo ja go nie mam i naprawdę nie wiem jak jest podłaczony. Może przy odpalaniu to zakrótki czas aby zareagował - to moja jedyna koncepcja, ale może niesłuszna


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
foxiu2k5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 22, 2005 21:49
Lokalizacja: Poznań

Post autor: foxiu2k5 » pn sty 30, 2006 11:27

Adamtd, ok, wielkie dzieki za pomoc... jade jutro do mechanika, zmierzymy cisnienie ... od tego zalezy wszystko ... zobaczymy jak bedzie droga naprawa to golf odstawiam czekam na wygrana w lotto i kalkuluje co lepsze, inny silnik czy remont. Jeszcze raz dzieki za pomoc



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 417 gości